• תפריט
נדל"ן

התקדמות בתמ"א 38: 7 בניינים יחוזקו ברעננה, ראשל"צ ורמת גן

חברת קרסו נדל"ן הודיעה על התקדמות משמעותית בשלושה פרוייקטים במסגרת תמ"א 38, במהלכם יחוזקו וישופצו שבעה בניינים בהיקף השקעה של כ-31 מיליון שקל

תמ"א 38, תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים שהוכתרה בחודשים האחרונים ע"י גורמים בעולם הנדל"ן ככישלון, רושמת היום התקדמות משמעותית. חברת קרסו נדל"ן, באמצעות חברה הבת קרסו מבנים 38 הודיעה על שבעה בניינים שקיבלו את אישורי הוועדות המקומיות בערים ראשון לציון, רעננה ורמת גן.

 

לפני
חצי שנה רכשה קרסו את השליטה מחברת גמול פרוייקטים שכללה פורטפוליו ובו תשעה פרויקטים במסגרת תמ"א 38, שלושה מהם יצאו לדרך ובהם שבעה בניינים.

 

הבניינים הראשונים שיצאו לדרך הם שני בניינים ברחוב ז'בוטינסקי בראשון לציון. הוועדה המקומית כבר אישרה את התוכנית בבניינים אלה והיתר בניה צפוי להתקבל בחודשים הקרובים. על פי התוכנית בתמורה לחיזוק המבנה ושיפוצו תבנה קרסו 4 דופלקסים בשטח של כ-150 מ"ר כל אחד.

 

ברעננה תתבצע התוכנית בשני בניינים ברחוב הגדוד העברי. בימים האחרונים התקבלה החלטת המועצה המקומית והתכנית נמצאת במסלול הירוק לקבלת היתר בנייה. קרסו תבנה 1,200 מ"ר נוספים בתמורה לחיזוק ושיפוץ המבנה.

 

ברמת גן מדובר ב-3 בניינים בהם אושרה התוכנית ע"י הוועדה המקומית. על פי התוכנית בכל בניין תבנה תוספת של כ-400 מ"ר ובהם יבנו שלשה דופלקסים.

 

בקרסו מסרו היום כי החברה פיתחה מודל ייחודי לפתרונות חניה המותאם במיוחד לפרוייקטים בתמ"א 38 בהם הוגדרו מגרשים כבעייתיים ובלתי מתאימים לתמ"א. מדובר במתקן תת קרקעי אוטומטי הקיים כיום רק בשוק חניוני הענק. בנוסף נמסר מהחברה כי הדופלקסים יצאו לשיווק בחודשים הקרובים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x