סגור

הסטארט-אפ סנאפי שכר שתי קומות במגדל במתחם יצחק שדה

החברה שכרה כ-2,500 מ"ר במגדל TOU-TOWERS של חברת רובינשטיין וצפויה לעבור אל המשרדים בעוד כחצי שנה; דמי השכירות השנתיים יעמדו על 3.15 מיליון שקל

חברת הסטארט-אפ "סנאפי" המפתחת מרקטפלייס לשליחת מתנות מותאמות אישית ללקוחות ארגוניים, שכרה 2,500 מ"ר בפרויקט המשרדים "TOU-TOWERS" של חברת רובינשטיין במתחם יצחק שדה (חסן ערפה).


החברה שכרה את הקומות ה-30-31 במגדל המתנשא לגובה של 34 קומות וצפויה לעבור אל המשרדים החדשים בעוד כחצי שנה.

3 צפייה בגלריה
Snappy Founders
Snappy Founders
מייסדי סנאפי חני גולדשטיין ודביר כהן
(צילום: Elad Malka)

דמי השכירות לרמת מעטפת עומדים על כ-105 שקל למ"ר (כ-3.15 מיליון שקל לשנה), ודמי הניהול עומדים על כ-20 שקל למ"ר, זאת מלבד עלות ההשקעה הנדרשת כדי להביא את המשרדים לרמת גמר. חוזה השכירות הינו לחמש שנים עם אופציה להארכה בחמש שנים נוספות.

החברה הכי טובה לעבוד בה לפי Fortune

הסטארט אפ "סנאפי" הוקם בשנת 2015 על ידי חני גולדשטיין, עורכת דין בעברה וכיום מנכ"לית החברה, ודביר כהן, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה.
ב2020, לאחר שהראתה נתוני צמיחה מרשימים, דורגה החברה במקום הראשון כחברה בצמיחה המהירה ביותר באיזור ניו יורק. כמו כן, החברה נבחרה כמקום הטוב ביותר לעבוד בו על פי מגזין Fortune. החברה מעסיקה כיום כ-90 עובדים בישראל אשר עובדים כיום בחלל עבודה שהחברה שוכרת.

3 צפייה בגלריה
הדמיה מתחם יצחק שדה תאומי רובינשטיין
הדמיה מתחם יצחק שדה תאומי רובינשטיין
הדמיה מתחם יצחק שדה תאומי רובינשטיין
(הדמיה: division3, יסקי מור סיון אדריכלים)

פרויקט "TOU-TOWERS" של חברת רובינשטיין כולל 2 מגדלי משרדים של 34 קומות כל אחד וסך הכל 85 אלף מ"ר למשרדים ו-35 אלף מ"ר של שטחי חניונים.
בין החברות הגדולות ששכרו משרדים בפרויקט ניתן לציין את: משרד עו"ד הרצוג פוקס נאמן (19 קומות) , מאנדיי (15 קומות) , אנבידיה, שרכשה לאחרונה את מלאנוקס (8 קומות) , ומשרד עו"ד שיבולת (6 קומות).