סגור

משרד עו"הד שבלת יעבור למגדל רובינשטיין בת"א

לכלכליסט נודע כי המשרד יעתיק את משכנו ב-2022 ממגדל המוזיאון בת"א לאזור יצחק שדה, בין היתר בשל המעבר מ"עידן הרכב הפרטי" לתחבורה ציבורית. שכר דירה מוערך: 9.3 מיליון שקל בשנה

משרד עורכי הדין שבולת, המדורג שישי מבין המשרדים בארץ, עובר דירה: ממגדל המוזאון ברחוב ברקוביץ בתל אביב למגדל רובינשטיין במתחם יצחק שדה, כך נודע ל”כלכליסט”. המשרד, ששוכר כיום 4.5 קומות בשטח של כ־5,000 מ"ר, צפוי לשכור שש קומות, את קומות 12־17 שמתפרסות על 7,400 מ”ר, במגדל המערבי של רובינשטיין בפרויקט תאומי רובינשטיין, שנמצא בשלבי הקמה מתקדמים.

העסקה בין הצדדים נחתמה לפני מספר ימים, והמעבר של שבולת מתוכנן לספטמבר 2022. על פי הערכות, דמי השכירות במגדל החדש יעמדו על כ־105 שקל למ"ר, כך ששבולת צפוי לשלם סכום שנתי של כ־9.3 מיליון שקל.
המגמה של עזיבת האזורים הוותיקים של תל אביב, כמו מרכז העיר ואזור החוף, לטובת אזורים חדשים יותר כמו מתחם יצחק שדה, רווחת בשנים האחרונות בקרב חברות מכל התחומים. אחד השיקולים המרכזיים למעבר הוא ההכרה שעידן הרכב הפרטי הסתיים, וכדי שיוכלו לשמר את העובדים עליהם להתמקם בסמיכות לתחבורה ציבורית. מתחם יצחק שדה סמוך לתחנת הקו האדום של הרכבת הקלה. משרד הרצוג פוקס נאמן שכר 15 אלף מ"ר במגדל רובינשטיין המזרחי, ומשרד גורניצקי רכש 5 קומות בפרויקט "דלק מוטורוס" הסמוך.
עו"ד ליאור אבירם, ראש פרקטיקת ההייטק וחבר האקזקוטיבה במשרד שבלת ושות': "ההחלטה לעבור נובעת מהצורך להתאים את המבנה לעידן העבודה ההיברידית, אף שבמקרה שלנו המשרד נמצא בתנופה אדירה והתוכניות לשנים הבאות כוללות צמיחה והגדלת מספר העובדים באופן משמעותי".

1 צפייה בגלריה
הדמיה מתחם יצחק שדה תאומי רובינשטיין
הדמיה מתחם יצחק שדה תאומי רובינשטיין
הדמיית תאומי רובינשטיין. ישכור קומות 12־17
(הדמיה: division3, יסקי מור סיון אדריכלים)