שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

גינדי החזקות מודיעה: התפוצץ המו"מ על מכירת שרונה מרקט לעזריאלי

על פי הודעת החברה הופסקו מגעים שהיו עם גורמים נוספים. הסיבה: בגינדי החליטו להמשיך ולהחזיק בשוק המקורה כנכס מניב ולפתח פלטפורמה של שווקים עירוניים בערים מרכזיות נוספות

דותן לוי 18:2406.12.15

גינדי החזקות מוסרת הערב (א') כי המשא ומתן למכירת שרונה מרקט שהחברה ניהלה מול קבוצת עזריאלי הופסק, זאת  בשל פערים מסחריים ומשפטיים. כמו כן, מודיעה החברה כי מגעים שהיו עם גורמים נוספים הופסקו אף הם, וזאת מתוך החלטה להמשיך ולהחזיק בשרונה מרקט כנכס מניב לשנים הבאות. בנוסף, החברה החליטה לפתח פלטפורמה של שווקים עירוניים דומים בערים מרכזיות נוספות.

 

שרונה מרקט מבפנים שרונה מרקט מבפנים צילום: צביקה טישלר

 

שרון מומן, מנכ"ל שרונה מרקט: "בחודשים האחרונים התלבטנו רבות בין שתי אלטרנטיבות של מכירה או פיתוח הפלטפורמה כאמור. לאחר שמיצינו מספר מגעים עם גורמים מתעניינים בנושא, בהם משא ומתן מתקדם עם קבוצת עזריאלי, החלטנו שהדבר הנכון ביותר עבורנו הוא לשכפל את הנוסחה המצליחה הזו גם אל מקומות נוספים בארץ ובחו"ל". 

 

שרונה מרקט הוא פרויקט הנדל"ן המסחרי היחיד של גינדי החזקות, שבבעלות האחים ליטל גינדי מטלון, אבי, רועי, גיא ומנחם גינדי. בחברה מסרבים לחשוף כמה הושקע בפרויקט עד כה, אולם לפי הערכות בענף הושקעו בו 400-350 מיליון שקל. המתחם, שמכיל 90 חנויות ודוכני מזון, היה מוקד לסכסוך בין החברה לבין דיירי מגדלי שרונה שבתחתיתם הוא שוכן.

 

בעלי גינדי החזקות (מימין): מנחם, גיא, ליטל, אבי ורועי גינדי בעלי גינדי החזקות (מימין): מנחם, גיא, ליטל, אבי ורועי גינדי צילום: אלירן אביטל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x