שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

סלינגר אישרה את מינויו של דנינו כיו"ר מגדל

בכך נפתח הפתח למינוי של המפכ"ל לשעבר לראשות חברת הביטוח שבשליטת שלמה אליהו. דנינו יחליף את היו"ר הותיק עמוס ספיר - שייכנס לתפקיד יו"ר מגדל אחזקות במקום עודד שריג

רעות שפיגלמן 12:5902.11.15

המפקחת על הביטוח, דורית סלינגר, הודיעה היום שאין לה התנגדות למינויו של יוחנן דנינו, המפכ"ל היוצא, כיו"ר במגדל ביטוח.  

אישורה של סלינגר מגיע, לאחר שנשמעו טיעונים כי מינויו של דנינו מבוסס על ההיכרות שיש בינו לבין לשלמה אליהו, בעל השליטה בקבוצת מגדל. מקור ההיכרות בתפקידו של דנינו, לפני כ-15 שנה, בראש היחידה שהובילה את המאבק בגניבות הרכב - מאבק שנעשה בתמיכת חברות הביטוח.  

 

לפני כחודש הודיע במפתיע עודד שריג, המכהן כיום כיו"ר מגדל אחזקות, על פרישתו מהתפקיד - ובמקביל יצאה ההודעה על מינויו של דנינו כיו"ר מגדל ביטוח.דנינו יחליף את היו"ר הוותיק של מגדל ביטוח עמוס ספיר - וספיר עצמו יחליף את עודד שריג כיו"ר מגדל החזקות, החברה השולטת במגדל ביטוח.

 

כהונתו הקצרה של שריג, כ-7 חודשים בלבד. לוותה בחילוקי דעות מול המפקחת על הביטוח ושוק ההון, דורית סלינגר, שטענה כי מינויו לא היה ראוי. לדבריה, לא ראוי שמי שאישר לשלמה אליהו לרכוש את השליטה במגדל, הוא זה שיכהן כיו"ר החברה.

 

גם קודמתו של שריג בתפקיד, ענת לוין, עזבה את התפקיד לאחר חודשים ספורים. לוין מכהנת כיום כמנהלת זרוע ההשקעות של המתחרה כלל ביטוח .

 

יוחנן דנינו יוחנן דנינו צילום: דנה קופל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x