$
בורסת ת"א

שנה טובה לבן של מאיר שמיר: יקבל 50 אלף שקל בחודש

גיא שמיר יקבל העלאת שכר, נוסחת בונוס חדשה והוצאות רכב כפולות, שיביאו אותו לעלות שכר שנתית של כמיליון שקל בחברה הציבורית שבשליטת אביו

גיל קליאן 20:4521.09.15

גיא שמיר, בנו של מאיר שמיר (בעל השליטה בחברת החזקות מבטח שמיר), מתחיל את השנה החדשה ברגל ימין. גיא שמיר מועסק בחברת האחזקות שבשליטת אביו בתפקיד מנהל פיתוח עיסקי בשכר של 36 אלף שקל בחודש - וכעת מציעה החברה להגדיל את שכרו ל-50 אלף שקל בחודש וכן להוסיף לו בונוס שנתי.

 

משום שמדובר בעסקת בעלי עניין, יצטרכו בעלי מניות המיעוט בחברה לאשר את השדרוג לשכרו של גיא שמיר על מנת שזה ייכנס לתוקף. מדובר על זינוק של 39% בשכר הבסיס, ולצידו הכנסת נוסחת בונוס חדשה שתוכל להקנות לגיא שמיר בונוס שנתי של 3 משכורות. הבונוס ייגזר על פי נוסחה מהרווח הנקי והדיבידנדים שתחלק החברה.

מה דעתך על מניית מבטח שמיר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

עוד הטבה שתוענק לגיא שמיר בהסכם ההעסקה החדש - הוצאות אחזקת הרכב שלו יזנקו מ-2,000 שקל בחודש ל-5,000 שקל בחודש. עלות שכרו של גיא שמיר בשנת 2014 עמדה על 582 אלף שקל, ולפי הסכם ההעסקה החדש מעריכה החברה כי העלות תעלה ל-970 אלף שקל - עלייה של 67%. במקביל יקבל גיא שמיר החזר הוצאות מהחברה, כאשר לא צויינה תקרה כספית להחזר ההוצאות שלו.

 

עוד מי שתהנה משדרוג משמעותי לשכרה היא לימור אבידור, משנה למנכ"ל מבטח שמיר ומזכירת החברה. אבידור תקבל בונוס של מיליון שקל על השלמת מכירת תנובה - בונוס שחורג ממדיניות השכר של החברה, שמגבילה את הבונוס של אבידור ל-3 משכורות בלבד. בונוס זה יתווסף לבונוס של 270 אלף שקל שכבר קיבלה אבידור על שנת 2014, כאשר בשנה זו זכתה לעלות שכר כוללת של 2 מיליון שקל.

 

מימין: מאיר שמיר וגיא שמיר מימין: מאיר שמיר וגיא שמיר צילום: אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x