$
בורסת ת"א

בעלי המניות של גזית גלוב אישרו עלות שכר של 9 מיליון שקל למנכ"לית

המנכ"לית רחל (רוחה) לוין תקבל שכר גבוה ב-22% מהמנכ"ל שקדם לה - רוני סופר. השכר אושר בתמיכת 65% מבעלי המניות בציבור

אורן פרוינד 10:2309.09.15

האסיפה הכללית של חברת הנדל"ן גזית גלובאישרה אתמול ברוב של 65% מקרב בעלי המניות שאינם נגועים בעניין אישי את הסכם השכר של המנכ"לית החדשה - רחל (רוחה) לוין.

 

עלות שכרה של לוין תעמוד מעתה על 9 מיליון שקל בשנה. חברת הייעוץ למוסדיים אנטרופי, העניקה בשבוע שעבר רוח גבית לאישור ההסכם, לאחר שפירסמה המלצה חיובית.

מה דעתך על מניית גזית גלוב:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

עלות השכר של לוין כוללת שכר בסיס של 3.5 מיליון שקל, מענק של 2.7 מיליון שקל ואופציות בשווי של 2.75 מיליון שקל. העלות של לוין גבוהה ב-22% משכרו של המנכ"ל הפורש רוני סופר, אולם לוין מכהנת במקביל בתפקידים נוספים. בין היתר כדירקטורית בגזית גלוב, יו"ר דירקטוריון גזית גלוב ישראל (פיתוח), סגנית פעילה ליו"ר הדירקטוריון אטריום ודירקטורית בסיטיקון.

  

עבור לוין מדובר בירידה בתנאים. עלות שכרה ב־2014, כסגנית יו"ר החברה־הבת של גזית, אטריום, הסתכמה בכ־11.6 מיליון שקל וכללה שכר בסיס של 3.5 מיליון שקל ומענק של 5.1 מיליון שקל לצד אופציות בשווי 2.8 מיליון שקל.

 

בחוות הדעת של אנטרופי שהגיעה לידי "כלכליסט" נכתב כי "היקפי התגמול המוצעים ללוין אינם חורגים ממה שנהוג ומקובל בקבוצת גזית גלוב ביחס לנושאי משרה בכירים ושכירים אחרים המכהנים בה לרבות הגב' לוין עצמה בתפקידה הקודם בקבוצה". עוד כתבו באנטרופי כי "להבנתנו התנאים אינם חורגים ביחס לנהוג ולמקובל בחברות מתחרות בעלות פעילות גלובלית ענפה בתחום, כך שאנו סבורים כי על אף שבהשוואה לתגמול הנהוג בתפקידים מקבילים בחברות דומות בארץ, מדובר בהיקפים יחסית גבוהים, אנו מוצאים את היקפי התגמול המוצעים כסבירים בנסיבות העניין".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x