שווקי חו"ל

סינרון: עלייה של 14% בשורת ההכנסות

יצרנית הציוד הרפואי האסתטי סיימה את הרבעון השני עם הכנסות של 73.5 מיליון דולר. הרווח המתואם הסתכם ב-2.5 מיליון דולר, בדומה לרבעון המקביל אשתקד

ניר צליק 14:2404.08.15

סינרון, יצרנית הציוד הרפואי האסתטי, סיימה את הרבעון השני עם הכנסות של 73.5 מיליון דולר, עלייה של 14% ביחס לרבעון המקביל. הרווח המתואם הסתכם ב-2.5 מיליון דולר, בדומה לרווח המתואם ברבעון המקביל. החברה עקפה במעט את ציפיות השוק. 

סינרון עושה בתקופה האחרונה מאמצים להרחיב את סל מוצריה. לפני כחצי שנה קיבלה מה־FDA אישור למוצר להצרת היקפים באמצעות אולטרה־סאונד - פרי פיתוח של חברת אולטרשייפ, שאותה רכשה סינרון ב־2012 תמורת 12 מיליון דולר בלבד. מחירה של כל מערכת עומד על כ-100 אלף דולר.

 

המוצר עצמו הוא מכשיר המבוסס על אולטרסאונד והוא משגר גלי אנרגיה לתאי השומן וכך הורס אותם בזמן שרקמת העור והרקמה מסביב לתאי השומן אינה נפגעת. בניגוד למכשירים אחרים להצרת היקפים המייצרים חום, או טיפולים פולשניים הדורשים הרדמה מקומית, המכשיר של אולטרה שייפ אינו דורש הרדמה והמטופל יכול להמשיך בשגרת יומו אחרי הטיפול. היקף שוק הצרת ההיקפים מוערך בכ-600 מיליון דולר.

 

לפני הרכישה של סינרון למוצר היה אישור שיווק באירופה, אולם סינרון ביצעה ניסוי של כ-150 מטופלים כדי להשיג אישור שיווק מה-FDA, כאשר התהליך ארך כחצי שנה. המטופלים הראו הצרה של כ-2.5 סנטימטר בשלב הניסוי הראשוי וחצי סנטימטר נוסף בשלב הבקרה.

 

שמעון אקהויז יו"ר סינרון שמעון אקהויז יו"ר סינרון צילום: ערן יופי כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x