שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בלב המהלך האסטרטגי ה־20: פרוטרום, פלאפון, סברה ואל על

במפגש מטעם מכון אלי הורביץ, Gil CSC, פועלים שוקי הון ו"כלכליסט" יציגו מנהלי החברות את התפתחותן ואת הדרך שעברו מאז ההצגות הקודמות בתוכנית

ניר צליק 08:0315.02.15

ההתפתחות של פרוטרום, פלאפון, סברה מקבוצת שטראוס ואל על תעמוד במרכז המפגש ה־20 בתוכנית המהלך האסטרטגי של מכון אלי הורביץ לניהול אסטרטגי בשיתוף חברת Gil CSC, פועלים שוקי הון ו"כלכליסט". המפגש ייערך ביום רביעי, 18 בפברואר, בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל־אביב.

 

המפגש יעסוק בהתפתחות של חברות שהציגו במפגשים הקודמים, וכותרתו "מהלכים אסטרטגיים — עבר, הווה ועתיד". אורי יהודאי, נשיא ומנהל העסקים הראשי של פרוטרום, הוא מהמנהלים שיציגו את הניתוח של החברות שבניהולם. חברת תמציות הטעם נסחרת לפי שווי של 7 מיליארד שקל בתל אביב. כמו כן יציג מנכ"ל פלאפון גיל שרון.

 

גיורא בר־דעה, משנה למנכ"ל שטראוס גרופ, יציג את התפתחות חברת סברה ארה"ב מהקבוצה. שטראוס גרופ נסחרת בתל אביב לפי שווי של 6.2 מיליארד שקל. דוד מימון, מנכ"ל אל על, יציג ניתוח אסטרטגי לחברת התעופה שבניהולו. אל על נסחרת לפי שווי של כ־360 מיליון שקל בבורסה המקומית.

 

במפגש יישאו דברים יאיר סרוסי, יו"ר בנק הפועלים ויו"ר המכון; פרופ' משה צבירן, דקאן הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל־אביב וראש המכון; חיים הורביץ, מנכ"ל CHealth; ואודי אהרוני, מנהל המכון ומנכ"ל להב. על הניהול האקדמי והנחיית המפגש אחראית ד"ר רוית מיתר, המנהלת האקדמית של המכון, ועל הניהול המקצועי יהיה אחראי חגי גיל, שותף ומנהל ב־Gil CSC.

 

חיים הורביץ חיים הורביץ צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x