שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

כאהר מדיקל גייסה כ-10 מיליון שקל לפי שווי של 53 מיליון שקל

נכון להיום כאהר מדיקל מוחזקת על ידי הדסית ביו וענקית התרופות הצרפתית סנופי אוונטיס. את עיקר הסכום בגיוס הקרוב צפוי להשקיע תומס אלדרד

שניר הנדלר 19:1218.06.12
חברת כאהר מדיקל שבשליטת הדסית ביוהחזקות גייסה כ-10 מיליון שקל לפי שווי של 53 מיליון שקל אחרי הכסף - כך עולה מהודעה שפרסמה היום חברת הדסית.

מה דעתך על מניית הדסית ביו:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

נכון להיום כאהר מדיקל מוחזקת על ידי הדסית (70%) וענקית התרופות הצרפתית סנופי אוונטיס (20%). את עיקר הסכום בגיוס הקרוב צפוי להשקיע תומס אלדרד, בעל השליטה ביצרנית התרופות השבדית רציפארם.

 

אלדרד, שהזרים את הכסף באמצעות חברה בשליטתו, ישקיע כ-8 מיליון שקלים מכלל הגיוס ויקבל בתמורה 15% מכאהר המפתחת תרופות לטיפול בכמה סוגי סרטן. סנופי, תשקיע כ-2 מיליון שקלים נוספים ותשמור על חלקה בחברה ואילו הדסית ביו שתשקיע 400 אלף שקל בלבד, תדולל לאחר הגיוס ותחזיק בכ-55% בלבד מכאהר.

 

כאהר מפתחת טכנולוגיית פלטפורמה חדשנית אשר מסוגלת לייצר מספר רב של תרופות מבוססות חלבון (SCP). המוצרים המובילים נועדו לטפל במספר סוגי סרטן ובמחלות של מערכת החיסון. לדברי החברה, עיקר החדשנות בפיתוח הינו בעובדה כי חלבונים אלה יכולים להפעיל, או לחסום, 2 אותות ביולוגיים במקביל, ולא אחד כמקובל היום, ולכן להיות יעילים וממוקדים הרבה יותר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x