$
בורסת ת"א

דנקנר חפץ ביקרו: ליאור חנס ימונה ליו"ר כור במקומו של עמי אראל

מינויו של חנס יובא לאישורה של האסיפה הכללית של החברה. נוחי דנקנר: "בתבונתו הגדולה ובניסיונו הרב הוביל עמי את כור בתקופה עמוסת פעולות עסקיות משמעותיות"

שהם לוי 11:1316.11.11

ככה יעשה לאיש אשר נוחי דנקנר חפץ ביקרו: דירקטוריון כור, מקבוצת אי.די.בי, אישר היום (ד') זימון אסיפה כללית למינויו של ליאור חנס כיו"ר החברה במקומו של עמי אראל שסיים כהונה של כ-4 שנים כיו"ר החברה.

 

נוחי דנקנר, יו"ר קבוצת אי.די.בי, אמר היום: "אני מודה לעמי אראל על העבודה המצוינת שעשה ב-4 שנים האחרונות כיו"ר כור. בתבונתו הגדולה ובניסיונו הרב הוביל עמי את כור בתקופה עמוסת פעולות עסקיות משמעותיות, ובראשן הטיפול המוצלח בהשלמת עסקת המיזוג בין כימצ'יינה לבין מכתשים אגן".

 

עוד הוסיף דנקנר: "אני משוכנע כי ליאור חנס, אשר עובד עימי כ-12 שנים ולו היכרות טובה מאוד עם הפעילות של כור וניסיון עסקי רב, ייכנס לתפקיד בצורה חלקה ויוביל את כור להישגים בעתיד. חוסנה של אי.די.בי לידי ביטוי, בין היתר, באיכות ההון האנושי, ואני שמח על שהתברכנו במנהלים מוכשרים ומסורים כמו עמי וליאור המהווים מכפיל כוח משמעותי בארגון שלנו".

 

עמי אראל, היו"ר היוצא של כור ונשיא דסק"ש, אמר היום: "אני שמח להעביר את שרביט היו"ר של כור לליאור חנס לאחר כהונה של כ-4 שנים כיו"ר כור ומאחל לו הצלחה גדולה. כיו"ר סלקום, בכוונתי לעסוק בתקופה הקרובה בליווי ההנהלה החדשה של החברה ובהתמודדותה עם השינויים הרבים שאנו חווים בשוק התקשרות וכמו כן בטיפול בחברת מכתשים אגן, בה אמשיך לכהן כסגן יו"ר. כור היא כיום חברה איתנה עם יתרות נזילות גדולות ולצידן אחזקה בקרדיט סוויס ואחזקה משותפת עם הסינים במכתשים אגן אשר אני משוכנע כי יציפו לחברה ערך גדול בעתיד."

 

ליאור חנס, היו"ר הנכנס של כור, אמר היום: "אני מודה לנוחי ולדירקטוריון כור על האמון שנתנו בי להתמנות לתפקיד יו"ר כור, ומצפה להיכנס לתפקיד ולנווט את החברה להתמודד בהצלחה עם המשימות והאתגרים אשר צפויים לה. אני משוכנע שביחד עם הנהלת החברה נמשיך להוביל את כור להיות נדבך משמעותי בקבוצת אי.די.בי תוך השבחה והרחבה של פעילות החברה בדגש על פעילותה הבינלאומית".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x