$
בורסת ת"א

אולטרה שייפ תשנה את מחיר מימוש האופציות של המנכ"ל והיו"ר

על פי הערך הכלכלי, שווי ההטבה ליו"ר ולמנכ"ל בגין שינוי מחיר המימוש עומד על 26 אלף שקל ו-265 אלף שקל בהתאמה

שניר הנדלר 10:0403.10.11

מתחילת השנה ראו משקיעי חברת המכשור הרפואי אולטרה שייפ את שווי אחזקתם נחתך במחצית. בשונה מהמשקיעים הקטנים - שספק אם יראו בקרוב רווחים מההשקעה באולטרה שייפ - יש מי שמפוצה בגין הירידה החדה במניה.

 

אתמול דיווחה אולטרה שייפ כי בכוונתה לשנות את מחיר מימוש האופציות שהוענקו ליו"ר דירקטוריון החברה ולמנכ"ל החברה.

 

רק ביולי האחרון הקצתה אולטרה שייפ לאלון מאור, אז סגן יו"ר דירקטוריון אולטרה שייפ והיום יו"ר החברה בפועל 40 מיליון אופציות במחיר מימוש של 1.9 אגורות. כשנה קודם אולטרה שייפ הקצתה למנכ"ל החברה, אסף איל 87 מיליון אופציות במחיר מימוש של 4.5 אגורות.

 

כעת מבקשת אולטרה שייפ מבעלי המניות של החברה לאשר את שינוי מחיר המימוש של האופציות שניתנו למאור ואיל למחיר מימוש של 1.5 אגורות לכל אופציה, הגבוה ב-7% ממחיר מניית אולטרה שייפ בפתיחת המסחר אתמול.

מה דעתך על מניית גיבוי אחזקות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

על פי הערך הכלכלי, שווי ההטבה למאור ואיל בגין שינוי מחיר המימוש עומד על 26 אלף שקל ו-265 אלף שקל בהתאמה.

 

בתוך כך אולטרה שייפ מבקשת לתגמל את מאור ב-10 מיליון אופציות נוספות שיהיו ניתנות למימוש ב-16 מנות שוות אחת לרבעון במחיר מימוש של 1.3 אגורות. ועדת הביקורת והדירקטוריון של אולטרה שייפ החליט גם על גובה המענק לו יזכה המנכ"ל אסף איל אם תזכה אולטרה שייפ באישור השיווק המיוחל ממנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).

 

אם המוצר שפיתחה אולטרה שייפ להצרת היקפים יזכה לאישור שיווק עד ה-30 ביוני 2012, יזכה איל למענק של 62.5 אלף דולר. מענק זה יפחת באופן יחסי עד ל-37.5 אלף דולר אם יתקבל אישור FDA במהלך התקופה שבין ה-1 ביולי ועד ל-30 בספטמבר באותה שנה. אם אישור השיווק יתקבל לאחר ה-30 בספטמבר 2012, איל לא יהיה זכאי למענק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x