$
שווקי חו"ל

אינטל שבה לספק שבבי Series 6

בשבוע שעבר הופסקה האספקה עקב פגם שהתגלה בשבבים בעקבותיו פרסמה החברה אזהרת רווח לרבעון הראשון; האספקה לא תשפיע על התחזיות הפיננסיות

סוכנויות הידיעות 23:5007.02.11

אינטל הודיעה שהיא החלה באספקה מצומצמת של השבבים מסוג 6 Series אשר הופסקה בשבוע שעבר לאחר שהתגלה פגם בשבב אך שהמשלוח של השבבים לא ישפיע על התחזית הפיננסית שסיפקה בשבוע שעבר. אינטל מסרה שתתחיל באספקת סט השבבים רק עבור מחשבים אשר לא מושפעים מהפגם.

 

בסוף ינואר פרסמה יצרנית השבבים אזהרת רווח לרבעון הראשון של 2011, על רקע פגם שהתגלה בשבב Intel Series 6 המכונה " Cougar Point". על פי הערכות החברה ההכנסות ברבעון הראשון יתכווצו ב-300 מיליון דולר בשל הפסקת ייצור הגרסה הנוכחית של השבב והתחלת ייצור של גרסה חדשה. ההכנסות לשנה כולה לא צפויות להיות מושפעות באופן משמעותי בשל כך.

 

מה דעתך על מניית INTEL CORPORATION:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

אינטל הודיעה כי כשל בתכנון בשבב צפוי להפחית את המכירות ושולי הרווח, ובמקביל עלות תיקון התקלה והחלפת השבב תעמוד על 700 מיליון דולר. 

 

על פי התחזית החדשה, שכאמור, לא תושפע מהתחלת האספקה של השבבים, הכנסות הרבעון הראשון יעמדו על 11.7 מיליארד דולר, בהשוואה עם התחזית הקודמת של 11.5 מיליארד דולר. שולי הרווח יעמדו על 61%, בהשוואה עם 64%. הוצאות החברה יטפסו ל-3.6 מיליארד דולר מ-3.4 מיליארד דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x