$
בורסת ת"א

בלעדי ל"כלכליסט" - אנליסט חיתום למוסדיים: "החלטנו לא להיות מפיצים בהנפקת אפליקיור"

אפליקיור בתגובה: "הנהלת החברה החליטה להחליף את הגופים הפיננסים שמלווים אותה בהנפקה"

הדר רז 18:4413.01.10
חברת התוכנה אפליקיור חוזרת לחפש חתם: אנליסט חיתום וסייבל השקעות, שהיו אמורות להיות המפיצות בגיוס של החברה, לא ילוו את ההנפקה של החברה.

 

בהודעה נדירה ששלחה היום אנליסט חיתום לגופים המוסדיים נכתב, כי "הננו להודיעכם כי אנליסט חיתום וסייבל השקעות קיבלו החלטה משותפת כי לא יהיו מפיצים ו/או יועצים בהנפקת החברה".

 

מנגד, חברת אפליקיור מסרה בתגובה לפניית "כלכליסט" כי "עקב שינויים בדרישות שהעלו בימים האחרונים החברות שליוו פיננסית את ההנפקה המתוכננת של אפליקיור טכנולוגיות החליטה הנהלת החברה להחליף את הגופים הפיננסים שמלויים אותה בנושא. זהותם הסופית של הגופים תוחלט עוד הערב".

 

סייבל השקעות מסרה כי "סייבל לא יזמה שום פנייה לגופים מוסדיים ודרשה מחברת אפליקיור להסיר את עצמה מתפקיד יועצת ההנפקה משיקוליה. סייבל מאחלת הצלחה רבה לחברה".

 

מאיר דלאל, מנכ"ל אנליסט חיתום, מסר כי "אנליסט וסייבל הגישו לחברה מתווה לגיוס הכספים שלא נענה על ידי בעלי השליטה בחברה ו/או החברה, ולכן החלטנו שלא נוכל לשמש מפיצים בהנפקה".

 

אפליקיור היא חברה ציבורית ששווי השוק שלה הוא 18.6 מיליון שקל. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי תוכנה לסביבת רשת. לפי הודעת הבורסה, החברה מתכוונת לגייס מניות וכתבי אופציה הניתנים למימוש למניות, כך שתמורת ההנפקה המיידית אמורה להיות 3.9 מיליון שקל והתמורה ההנפקה הצפויה ממימוש כתבי האופציה היא כ-6.5 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x