$
בורסת ת"א

אסים בתגובה לנושים: "לא הפרנו את התחייבויותינו כלפי בעלי החוב"

באסים מוסיפים: "בקשה זו (למנות כונס נכסים לחברה) נעדרת עילה, מהווה חוליה נוספת במסע כוחני של קבוצת בעלי אגרות החוב המהלכת אימים על בעלי השליטה וההנהלה החדשים"

שהם לוי 11:3119.10.09

אסים מגיבה הבוקר לבקשת עורך הדין  אופיר נאור המייצג את בעלי החוב שלה למנות מפרק זמני וכונס נכסים עבור נכסיה.

 

באסים פונים לבית המשפט ואומרים כי בקשת הנושים היא פוגענית ומיוסדת על אדני שווא, נעדרת עילה ונגועה בחוסר תום לב בוטה".

 

באסים מדגישים: "אין חולק כי המשיבה לא הפרה התחייבות כלשהי מהתחייבויותיה כלפי המבקשים. משכך, ברי כי אין מקום להעניק למבקשים סעד זמני כה דרסטי, המרוקן מתוכן את סמכויות וחובות האורגנים של החברה, ינחית מכת מוות על החברה ויסתום את הגולל על פעילותה, תוך פגיעה אנושה בציבור בעלי מניותיה, עובדיה ומחזיקי אגרות החוב שלה".

 

נזכיר כי ב-26 באוגוסט רכשה חברת נץ בונדס בע"מ את מלוא אחזקותיה של אי. די. או גרופ בע"מ שבשליטת עדי קייזמן באסים ובכך הפכה לבעלת השליטה בחברה.

 

באסים מוסיפים: "בקשה זו (למנות כונס נכסים לחברה) נעדרת עילה, מהווה חוליה נוספת במסע כוחני של קבוצת בעלי אגרות החוב המהלכת אימים על בעלי השליטה וההנהלה החדשים של המשיבה. קבוצה זו מונהגת בידי בעלי אינטרסים שרכשו אגרות חוב בשיעור נמוך משמעותי מערכן הנקוב. מבקשים אלו חפצים להשתלט שלא כדין על החברה ועל נכסיה הריאליים והאיכותיים. הם מבקשים לעשות רווחים מהירים לביתם על חשבון האחרים ולהביא למימוש נכסיה ולהמתתה של החברה בטרם עת, וללא כל עילה שבדין".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x