$
בורסת ת"א

סינטק במו"מ מתקדם לרכישת פילת מדיה

לפי מתווה העיסקה, עשויה סינטק להציע לבעלי מניות פילת 26.5 פני במזומן בתמורה לכל מניה; מחיר הסגירה אמש של מניית פילת בבורסת לונדון עמד על 11.7 פני

ענת ציפקין 08:2711.03.09

פילת מדיה, המספקת מערכות תוכנה לתעשיית הפירסום והתקשורת, דיווחה היום לבורסה בתל אביב כי היא נמצאת בשלבים מתקדמים של משא ומתן במסגרתו עשויה החברה המתחרה, סינטק מדיה, לרכוש את כל מניותיה במזומן.

 

לפי מתווה העיסקה עשויה סינטק מדיה, העוסקת בפיתוח ושיווק תוכנות ניהול

עסקי לגופי שידור, להציע לבעלי מניות פילת מדיה 26.5 פני במזומן בתמורה לכל מניה. מחיר הסגירה אמש של מניית פילת מדיה בבורסת לונדון עמד על 11.7 פני. עוד נמסר בהודעת החברה כי מטרתו הסופית של המשא ומתן היא ביצוע מיזוג בין שתי החברות.

 

סינטק מדיה נוסדה בשנת 2000 ובין לקוחותיה חברות כבלים, תעשיית הלוויין וגופי שידור טלוויזיוניים. היא ממוקמת בירושלים, ויש לה משרדים בניו יורק, דנוור, טורונטו ולונדון. עם הגופים שהשקיעו עד עתה כסף בחברה נמנות קרנות ההון סיכון Ascend Technology וסקויה קפיטל. משקיעים נוספים הם קבוצת פישמן וקבוצת קרדן. נשיא ומנכ"ל סינטק מדיה הוא אמוץ ירדן.

 

פילת מדיה, הנסחרת בבורסת לונדון לפי שווי שוק של 7.7 מיליון ליש"ט ובבורסת תל אביב לפי שווי שוק של 44 מיליון שקל, סיכמה את הרבעון השלישי של 2008 עם הכנסות של 26.5 מיליון שקל, לעומת הכנסות של 38.6 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. ההפסד הנקי עליו דיווחה החברה ברבעון השלישי הסתכם ב-1.2 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של 784 אלף שקל ברבעון השלישי אשתקד. מנכ"ל פילת מדיה הוא אבי אנגל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x