פרסום ושיווק

הרשות השנייה מינתה ראש אגף רדיו

אורן טל, פרסומאי שעבד בלשכת הפרסום הממשלתית ימונה לתפקיד, זאת למרות האיחוד הקרוב בין מועצת הכבלים והלוויין לרשות השנייה שצפוי בינואר

אלירן מלכי 08:1524.08.16

למרות הקמתה הצפויה של ברית המועצות, הגוף שיאחד בין הרשות השנייה למועצת הכבלים והלוויין, כבר בינואר, ברשות החלו למנות בכירים. השבוע הודיעו ברשות כי אורן טל, פרסומאי שעבד בלשכת הפרסום הממשלתית (לפ"מ), ימונה לראש אגף רדיו, תפקיד שלא היה קיים קודם לכן. המינוי של טל בולט לאור העובדה שבעוד כארבעה חודשים האיחוד בין הגופים יצריך צמצום תפקידים חופפים וקיצוצים נוספים.

 

יו"ר הרשות אווה מדז'יבוז' יו"ר הרשות אווה מדז'יבוז' צילום: אלכס קולומויסקי

 

לפי לוח הזמנים של משרד התקשורת, ברית המועצות אמורה לקום כאמור בינואר 2017 על אף שגורמים ברשות סקפטיים לגבי עמידה בתאריך היעד. בוועדת הכלכלה של הכנסת אמנם לא הצליחו להכין את החוק לקריאה שנייה ושלישית בטרם יצאה הכנסת לפגרה, אך החלו לקדם את הנושא. הוועדה צריכה לדון בשאר הסעיפים בחוק ברית המועצות, חלקם בעייתים מאוד מבחינת ראש הממשלה ושר התקשורת ששואף למנות את היו"ר. גורמים במשרד התקשורת אמרו כי גם בברית המועצות יצטרכו ככל הנראה את תפקיד ראש אגף הרדיו אך עם זאת לא בטוח שטל יהיה מתאים לדרישות התפקיד החדש.

 

ברשות השנייה מסרו: "המכרז לתפקיד ראש אגף רדיו התפרסם כבר בתחילת השנה. עד מינוי של אורן טל בוצע התפקיד על ידי סמנכ"ל התוכן ברשות השנייה כשלצדו סייע עוזר המנכ"ל. הקמתה של ברית המועצות אינה מייתרת את הצורך בפיקוח על הרדיו האזורי, אלא להפך, מחייבת המשכיות בפיקוח בין הגופים הרגולטוריים. כך או כך, הרשות השנייה פועלת כשגרה עד שיוחלט אחרת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x