$
פרסום ושיווק

העיתונאי והפרשן הבכיר שחר אילן מצטרף ל"כלכליסט"

אילן, לשעבר עורך בכיר בקבוצת "הארץ", היה שותף להקמת עמותת חדו"ש לחופש דת ושוויון ושימש בשנים האחרונות כסמנכ"ל המחקר שלה

שירות כלכליסט 10:4724.07.16

העיתונאי והפרשן שחר אילן מצטרף לשורת הכותבים של כלכליסט. אילן כיהן בעבר כעורך חלק ב' של "הארץ" והעורך הראשי של "כל העיר", היה בעל טור, כתב תחקירים, פרשן וכיסה שורה של תחומים, שבולטים ביניהם הכנסת וחרדים.  

אילן התמחה בכתיבה ועריכה של סדרות תחקירים ומוספים נושאיים, בעיקר בנושאי מנהל תקין ותקציבים. הוא כתב את סדרות התחקירים "מצב הכנסת" ו"החרדים" וזכה באות אביר איכות השילטון ובפרס בני ברית לסיקור יחסי ישראל והתפוצות.

 

בשבע השנים האחרונות היה אילן שותף להקמת עמותת חדו"ש לחופש דת ושיוויון וכיהן כסמנכ"ל מחקר והסברה שלה. בין היתר היה אחראי למחקר דעת הקהל השנתי של העמותה "מדד הדת והמדינה" ולשורה של דו"חות בנושאי תקציב ופעולות הכנסת.

 

שחר אילן. מצטרף לכותבים בכלכליסט שחר אילן. מצטרף לכותבים בכלכליסט צילום: אוראל כהן

 

מו"ל כלכליסט יואל אסתרון והעורכת גלית חמי מסרו: "אנחנו גאים על הצטרפותו של אחד העיתונאים המוערכים והידענים ביותר בישראל לכלכליסט. שחר יעמיק את הכסוי שלנו במיוחד בממשק שבין כלכלה ופוליטיקה".

 

שחר אילן אמר: "אני נרגש לחזור לעבודה עיתונאית בתפקיד מאתגר במיוחד ורב אפשרויות במסגרת חשובה ומשפיעה. האפשרות להרחיב ולגוון את תחומי הכתיבה שלי היא חלק מהאתגר ומיתרונות התפקיד. אני מודה למנכ"ל חדו"ש הרב עו"ד אורי רגב על שאפשר לי להיות שותף בשבע שנים של עשייה חברתית משמעותית ורבת הישגים".

x