$
פרסום ושיווק

נחשף בכלכליסט

ניופאן תשקיע מיליון שקל בהחדרה מחדש של מותג גרונדיג

תשיק סדרות של מסכים, מוצרי אודיו ושמע, מוצרי חשמל קטנים למטבח, ומכשירי עיצוב וטיפוח שיער; במחצית השנייה של 2014 תוסיף ניופאן גם את קו מוצרי החשמל הלבנים של גרונדיג

אורנה יפת 17:1802.04.14

ניופאן משיקה את מותג החשמל והאלקטרוניקה גרונדיג בישראל. כפי שנחשף ב"כלכליסט", המותג חוזר ישראל חמש שנים לאחר שהופסק שיווקו בארץ. ניופאן תשקיע מיליון שקל בהחדרת המותג מחדש ותשיק סדרות של מסכים, מוצרי אודיו ושמע, מוצרי חשמל קטנים למטבח, ומכשירי עיצוב וטיפוח שיער. במחצית השנייה של 2014 תוסיף החברה גם את קו מוצרי החשמל הלבנים של גרונדיג שיכלול מכונות ומייבשי כביסה, מדיחי כלים ועוד.

 

חנות ניופאן בראשון לציון חנות ניופאן בראשון לציון צילום: מיכאל קרמר

 

בשנת 2003 הודיעה חברת גרונדיג, שפעלה בעיקר בתחום האלקטרוניקה הבידורית, על פשיטת רגל לאחר שלא עמדה בתחרות בענף האלקטרוניקה. המותג נרכש על ידי חברה בריטית שהמשיכה לשווק את מוצריו בישראל עד 2007, אז החליטה להתמקד בשוק הגרמני בלבד. מאז לא שווק המותג בישראל.

  

בסוף 2011 נרכש גרונדיג על ידי קבוצת Arcelik השייכת לקונצרן KOC הטורקי, ולאחר הרכישה החלה החברה להחיות את המותג ולשווק אותו במדינות נוספות. KOC מפתחת ומייצרת, בין היתר, מוצרי חשמל לבית ולמטבח, מוצרי אודיו ושמע ומוצרי טיפוח לגבר ולאשה. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x