$
פרסום ושיווק

H&O תחליף את הג'ינסים של טאג וומן במותג פרטי חדש

הרשת חברה ליצרן מהמזרח הרחוק שמייצר עבורה ג'ינסים תחת המותג ENCOR. סמנכ"ל הסחר ברשת: "אפשר יהיה לרכוש ג'ינס יחיד אבל הוא יעלה 200 שקל"

אורנה יפת 08:3018.07.13

רשת H&O משיקה מותג פרטי חדש בקטגוריית הג'ינסים שיחליף את מותגי הג'ינסים הפרטיים שנמכרים ברשת: טאג וומן ו־Mavi. הרשת חברה ליצרן מהמזרח הרחוק שמייצר עבורה ג'ינסים תחת המותג ENCOR.

 

כיום המותג הפרטי של הרשת הוא Mavi, ולצדו נמכרים ג'ינסים של טאג וומן וכן מותגי הג'ינסים ליוויס, לי, רנגלר ו־Buzz. הרשת תנסה לכבוש נתח שוק באסטרטגיית מחיר ייחודית למותג: לכל אורך השנה היא תציע שני זוגות ג'ינס במחיר של 300 שקל.

 

לדברי אילן בז'ה, סמנכ"ל הסחר ברשת, "אפשר יהיה לרכוש ג'ינס יחיד אבל הוא יעלה 200 שקל, וללקוח ישתלם יותר לרכוש שני ג'ינסים".

 

מכנסי ג'ינס (אילוסטרציה) מכנסי ג'ינס (אילוסטרציה) צילום: shutterstock

 

 

המותג יושק לפני ראש השנה לקראת המכירות לחג. לדברי בז'ה, "כרגע אנחנו מצמצמים את ההזמנות של הג'ינסים של Mavi וטאג וומן ובשנה הקרובה נמשיך למכור רק את הדגמים הכי נמכרים שלהם". היעד של הרשת הוא להגיע למכירות של 30 מיליון שקל בשנה בג'ינסים לנשים, לעומת 15 מיליון כיום.

 

שוק הג'ינסים, לנשים וגברים, מגלגל בישראל כ־500 מיליון שקל. בשנים האחרונות השתנה השוק עם כניסתם של מותגים זרים כמו גאפ, H&M, אמריקן איגל וברשקה, שהכניסו לארץ קולקציות ג'ינס עדכניות תחת המותגים הבינלאומיים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x