סגור

אינייסטה קידם פלטפורמת קריפטו - וחטף נזיפה מהרגולטור בספרד

שחקנה לשעבר של ברצלונה קידם את פלטפורמת בייננס בחשבונות הטוויטר והאינסטגרם שלו, להם עשרות מיליוני עוקבים. לפי רויטרס, רגולטור שוק ההון בספרד לא אהב את זה

רגולטור שוק ההון הספרדי נזף בשחקן הכדורגל אנדרס אינייסטה לאחר ששחקנה לשעבר של ברצלונה קידם את פלטפורמת המסחר בקריפטו בייננס (Binance) בחשבונות הטוויטר והאינסטגרם שלו, כך לפי דיווח בסוכנות הידיעות רויטרס.


"אני לומד עכשיו איך להתחיל לעבוד עם קריפטו בעזרת בייננס", כתב השחקן בחשבונות המדיה החברתית שלו, וצירף תמונות של עצמו יושב מול מחשב נייד וככל הנראה מבצע עסקאות באתר של בייננס. בפוסט לא צויין אם הוא ממומן על ידי החברה. אינייסטה לא הגיב לבקשת תגובה.


אינייסטה שיחק לאורך מרבית הקריירה שלו בברצלונה והיה חלק מנבחרת ספרד שזכתה במונדיאל ב-2010. הוא משחק כיום בקובו היפנית ויש לו 25 מיליון עוקבים בטוויטר ו-38 מיליון עוקבים באינסטגרם. הפוסט המדובר קיבל מעל 280 אלף לייקים באינסטגרם.
1 צפייה בגלריה
מגזין ספורט 12.6.18 זה לא הגיל אנדרס אינייסטה
מגזין ספורט 12.6.18 זה לא הגיל אנדרס אינייסטה
אינייסטה בימיו כשחקן ברצלונה. משחק כיום בליגה היפנית
(צילום: רויטרס)
אולם, כמה שעות לאחר הפוסטים של אינייסטה, צייץ רגולטור שוק ההון של ספרד תגובה שבה נמסר לו שכדאי שיקבל את כל המידע על מטבעות קריפטו לפני שיבצע כל השקעה בהם או ימליץ עליהם לאחרים. "נכסי קריפטו הם מוצרים לא מפוקחים ונושאים עמם סיכונים משמעותיים", נכתב בתגובה של הרגולטורים לאינייסטה.