סגור

דלתא גליל רוצה להנפיק בוול סטריט לפי שווי של 2 מיליארד דולר

אייזיק דבח מזרז את הנפקת יצרנית מוצרי ההלבשה התחתונה בוול סטריט - עוד השנה. לפי דיווח בבלומברג, החברה בחרה חתם והיא מתכוונת להאיץ את תהליך ההנפקה - שעליו דווח בכלכליסט באוגוסט האחרון. הנפקה לפי השווי המדובר צפויה להעניק לדלתא פרמיה של 57% על שווי השוק העדכני

דלתא גליל שבשליטת אייזק דבח (48.65%) מאיצה את תוכניתה להנפיק שוב את מניותיה ולהיסחר בוול סטריט. לפי דיווח בסוף השבוע של סוכנות הידיעות בלומברג, החברה בחרה חתם והיא מתכננת להאיץ את התהליך ולהנפיק עד לסוף השנה. לפני כחודשיים דיווחנו כאן כי בדו"חות הרבעון השני הודיעה החברה על תוכנית ההנפקה המדוברת בניו יורק, שם נסחרו מניותיה בעבר ובהמשך נמחקו מהמסחר.


לפי הדיווח בכלכליסט לפני חודשיים, בתחילת אוגוסט אישור דירקטוריון החברה הגשת מסמך רישום למסחר לרשות ניירות ערך בארה"ב במה שמכונה הגשה לא פומבית. ההגשה אמורה היתה להתבצע במהלך חודש אוגוסט והיא אפשרה לדלתא גליל "לשבת על הגדר" ולהמתין לשעת כושר ואז לבצע הנפקה מהירה.
שווי השוק של דלתא גליל בבורסה של תל אביב, עומד נכון לתום המסחר ביום חמישי האחרון, על 4.1 מיליארד שקל, כך שהנפקה אפשרית לפי שווי של 2 מיליארד דולר (6.44 מיליארד שקל), כפי לפי הדיווח בבלומברג, צפויה להעניק לחברה פרמיה של 57% ביחס למחיר השוק הנוכחי. זאת בהנחה שהחתם שבחרה דלתא גליל, בנק אוף אמריקה, יצליח להשיג את השווי המדובר.
בדלתא גליל סירבו להגיב לפניית כלכליסט.

1 צפייה בגלריה
אייזיק דבח בעל השליטה בדלתא גליל
אייזיק דבח בעל השליטה בדלתא גליל
אייזיק דבח, בעל השליטה בדלתא גליל
(צילום: קובי קנטור)

ככל שתצליח דלתא גליל להנפיק את המניות שלה בוול סטריט עד סוף השנה, הרי שהיא תסכם שנה מוצלחת מאוד בשוקי ההון. בפברואר השנה פיצלה דלתא גליל העולמית את פעילותה הישראלית והנפיקה אותה בבורסה התל אביבית. דלתא ישראל מותגים מוחזקת בשיעור של 80% על ידי דלתא גליל ושווי השוק שלה עומד על 1.58 מיליארד שקל.
דלתא גליל נהנתה מרבעון שני חזק והיא צומחת בקצב מרשים ברבעונים האחרונים. ברבעון השני עלו ההכנסות שלה ב-68% ל-445.8 מיליון דולר, זאת ביחס לרבעון המקביל אשתקד שהיה מוטה לשלילה בשל הסגרים והתפרצות המגפה. החברה רשמה עלייה בהכנסות למרות שיבושים במהלך השנה הנוכחית בחלק מהמפעלים שלה בתאילנד, מיאנמר, טורקיה ובולגריה. דלתא גליל היא יצרנית גלובלית של מוצרי הלבשה תחתונה ומחזיקה במספר מותגים מובילים.