סגור
חנן מור
חנן מור (צילום: אוראל כהן)

בית המשפט דחה את בקשת חנן מור לצו זמני לעיכוב הליכים במעמד צד אחד

חנן מור פנה מוקדם יותר היום למחוזי בבקשה לעיכוב הליכים בשל חובות של 2.7 מיליארד שקל; "לא שוכנעתי שיש הצדקה למתן סעדים זמניים במעמד צד אחד", כתב השופט חגי ברנר; הנושים נדרשו להגיב לבקשה עד ה-26 בחודש, כשהדיון הבא בנושא נקבע ל-28 בחודש

בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה את בקשת חנן מור לקבלת צו זמני לעיכוב הליכים במעמד צד אחד מול נושי החברה - לאומי דיסקונט, הפניקס, מיטב וקרן ריאליטי.
"לא שוכנעתי שיש הצדקה למתן סעדים זמניים במעמד צד אחד, בעיקר אך לא רק נוכח העובדה שההליכים המשפטיים שמבוקש לעכב, נמצאים בשלבים מקדמיים של הגשת כתבי טענות בלבד. ולטענת המבקשות ממילא יש בפיהן הגנה טובה להליכים אלה. ברי כי ההחלטה בבקשה לעיכוב הליכים תינתן זמן רב לפני שיתחיל הבירור של תהליכים העומדים ותלויים נגד המבקשות", כתב השופט חגי ברנר.
הנושים נדרשו להגיב לבקשה עד ה-26 בחודש. הדיון הבא בבקשה של חנן מור נקבע ל-28 בחודש, כלומר יום שלישי הבא.
חנן מור פנה לבית המשפט בבקשה לעיכוב הליכים לפי תיקון 4 לחוק חדלות פרעון, בשל חובות של 2.7 מיליארד שקל, שכולל חוב של 1.3 מיליארד שקל בגין הפרוייקט בשדה דב.
חנן מור עצמו הודיע לחברי הקונסורציום של המלווים בפרוייקט שדה דב, כי מאחר שלא הושגו הסכמות במו"מ מול בנק לאומי (חלק מהקונסורציום), הוא נאלץ להגיש את הבקשה.