סגור

חברת הקורקינטים השיתופיים Wind מייקרת את השירות

Wind, שנרכשה לאחרונה על ידי יאנדקס, הודיעה לפני כניסת השבת על כך שהיא מייקרת את תעריפיה ב-2 שקלים לנסיעה. החברה הסבירה את ההתייקרות ב"עלייה בעלויות בכל התחומים הרלוונטיים". שינוי התמחור יחול החל מיום שני הקרוב

חברת השכרת הקורקינטים WIND מייקרת את תעריפיה בכ-2 שקלים לנסיעה. בהודעה שנשלחה ללקוחות רגע לפני כניסת השבת וכותרתה "שינוי תמחור השירות" נכתב כי "עקב עלייה בעלויות בכל התחומים הרלוונטיים, אנו מבצעים שינוי בתמחור החל מ-10.01.2022 על מנת להתאים לסטנדרט השוק. מחיר הרכיבה נשאר אותו הדבר, ועמלת שחרור נעילה בסך 2 שקלים מתווספת לכל הרכיבות העתידיות".
לפני כשלושה חודשים חברת הטכנולוגיה יאנדקס רכשה את חברת הקורקינטים השיתופיים הגרמנית. בעקבות הרכישה, כל עובדי Wind בישראל החלו בתהליך הצטרפות למטה המקומי של יאנדקס שמונה כיום כ-250 עובדים.
1 צפייה בגלריה
קורקינט WIND קסדה
קורקינט WIND קסדה
קורקינט WIND קסדה
(צילום: נדב בן משה)
לפני כחמישה חודשים הוחלף מנכ"ל WIND איתי עזרא אחרי כחצי שנה בלבד, וזאת בעקבות רכישת WIND על ידי יאנדקס. פעילות יאנדקס בארץ כוללת את שירות הזמנת המוניות יאנגו, לצד פעילות משלוחים ועסקי פודטק. הרכישה כללה את חומרת הקורקינטים החשמליים של Wind, את יכולות צוות המחקר והפיתוח שלה ואת התפעול בישראל. הרכישה מיועדת לתגבר את הפלטפורמה שלה עם שירותי תחבורה חכמה באזורים גיאוגרפיים נבחרים.