סגור

חוצים לירדן? טסלה אינה מספקת טעינה מעבר לגבול

טסלה ירדן טוענת כי קיים חוסר התאמה של המכוניות "הישראליות" לתשתית המקומית; בעלי מכוניות שחצו את הגבול נאלצו למצוא אמצעי טעינה של ספקים פרטיים

טסלה ירדן אינה מבצעת טעינה למכוניות טסלה "ישראליות" בשל מה שהיצרנית מגדירה כחוסר התאמה של מכוניות אלו לתשתית הירדנית, כך גילו בעלי מכוניות שבדומה לישראלים רבים חצו את הגבול במהלך חודשי החגים כדי לטייל בירדן.


יש לציין כי טסלה ירדן החלה למעשה לפעול עוד לפני טסלה ישראל, שהחלה לפעול בשנה שעברה. החברה בירדן מפעילה כיום ארבע עמדות סופר-צ'ארג'ר - ששתיים מהן ממוקמות בעקבה, ושתיים נוספות באירביד ובכרכ, ומבטיחה עמדה נוספת בקרוב בעמאן. אך עמדות אלו, כך מתברר, אינן פתוחות ללקוחות ישראלים, מה שדורש מציאה של אמצעי טעינה אחרים אשר ממוקמים בדרך כלל באזור המלונות והמסעדות בעמאן, אך מופעלים בדרך כלל על ידי ספקים מקומיים.
מטסלה נמסר כי לקוחות החברה מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות של החברה.
כפי שפורסם השבוע ב"כלכליסט", טסלה ישראל הודיעה השבוע ללקוחות כי בעוד פחות משבועיים תחל לגבות תשלום עבור טעינה בעמדות הסופר-צ'ארג'ר של החברה, שהשימוש בהן היה עד כה חינמי ברחבי הארץ. מעבר לכך הודיעה טסלה על כוונה לגבות תשלום מלקוחות אשר שוהים בעמדת הטעינה שלא לצורך ובכך מונעים מלקוחות אחרים להשתמש בעמדה.