סגור

דובון במקום כוכב: המרצדס היחידה במינה של ויל איי אם

המכונית שעוצבה בשיתוף המוזיקאי תיוצר בעותק אחד בלבד - שיירכש על ידי מרצדס בנץ עצמה; ההכנסות מהמכירה ישמשו למיזמים פילנתרופיים שבהם הוא מעורב

מרצדס בנץ הגרמנית חשפה מכונית חדשה אשר עוצבה, לפי החברה, בשיתוף המוזיקאי ויל איי אם לקראת סבב הגראן פרי שמתקיים השבוע במיאמי.

המכונית, שמרצדס מכנה THE FLIP, תיוצר בעותק אחד בלבד - אשר יירכש על ידי מרצדס בנץ עצמה. ההכנסות מהמכירה ישמשו למיזמים פילנתרופיים שבהם מעורב המוזיקאי.
המכונית מיועדת, לפי המוזיקאי, להעצים צעירים משכבות חלשות בארצות הברית - וחלק מהאביזרים שעוצבו על ידי ויל איי אם וקיימים במכונית יוצעו על ידי מרצדס בנץ בארצות הברית, כאשר המטרה הברורה של היצרנית היא להנגיש את המכוניות שלה גם למתעשרים שצומחים בקרב אוכלוסיות חלשות בארצות הברית.

2 צפייה בגלריה
מרצדס שעוצבה בשיתוף הזמר וויל איי אם
מרצדס שעוצבה בשיתוף הזמר וויל איי אם
ויל איי אם והמכונית
(יצרן)

בפועל קשה לדעת לאילו חלקים של המרצדס המוזרה אחראי המוזיקאי האמריקאי, אך במקום סמל הכוכב המוכר מופיע כעת סמל הכולל דובון. אבל המאפיין הבולט ביותר של המכונית המוזרה הוא החזית, מעין שילוב בין הגריל הרגיל של מרצדס AMG GT לבין רכב השטח שלה G קלאס.
מרצדס בנץ אינה חושפת איזה מנוע מותקן במכונית, ומסתפקת בהצהרתו של המוזיקאי, שלפיה החברה מייצרת מנועים מצוינים ולכן אין כל צורך לשדרג את המנוע.