סגור

אחרי שהתקשתה למכור לאמריקאים: תע"א מחתימה בכיר מרפאל ארה"ב

אורן פולג משמש כסמנכ"ל פיתוח עסקי ברפאל ארצות הברית וימונה למנכ"ל ונשיא החברה-הבת של התעשייה האווירית בצפון אמריקה. מנכ"ל תע"א: "החברה רואה בהצלחתה בשוק האמריקאי חשיבות מובהקת ופועלת להרחבת הפעילות"

מעבר נדיר בין התעשיות הביטחוניות הגדולות: אורן פולג, סמנכ"ל האסטרטגיה והפיתוח העסקי ברפאל ארצות הברית, ימונה למנכ"ל ולנשיא החברה-הבת של התעשייה האווירית בצפון אמריקה.

המינוי הוא חלק מארגון מחדש של פעילות תע"א בשוק הביטחוני הגדול בעולם שמבצע המנכ"ל בועז לוי. בזמן שבשנים האחרונות רפאל הקטנה מכרה לאמריקאים יותר מכירות בכללי, שתי סוללות כיפת ברזל, מערכת מעיל רוח להגנת טנקים וטילי ספייק נגד טנקים בסכום מצטבר של כמעט מיליארד דולר, התקשה התעשייה האווירית להציג הישגים מקבילים. יוסי וייס, מנכ"ל תע"א עד לפני שלוש שנים, אף היה מנוע כניסה לארצות הברית.
1 צפייה בגלריה
אורן פולג סמנכ"ל פיתוח עסקי ב רפאל ארה"ב
אורן פולג סמנכ"ל פיתוח עסקי ב רפאל ארה"ב
אורן פולג, סמנכ"ל פיתוח עסקי ברפאל ארה"ב
במסגרת תפקידו יפעל פולג להרחבת פעילותה של התעשייה האווירית בצפון אמריקה, לרבות בקידום מיזוגים ורכישות, ויוביל לצמיחתה של החברה בשוק החשוב לחברות ישראליות. מינויו מגיע בהמשך למינויו של אל"מ (מיל') אמיר גבע לסמנכ"ל לתיאום צפון אמריקה במטה התעשייה האווירית.
מנכ"ל תע"א בועז לוי: "התעשייה האווירית רואה בהצלחתה בשוק האמריקאי חשיבות מובהקת ופועלת להרחבת היקף פעילותה העסקית בארצות הברית. אני בטוח כי ניסיונו והיכרותו עם השוק האמריקאי, וכן עם התעשייה הביטחונית הישראלית, יובילו לחיזוק ומימוש הפוטנציאל העסקי של התעשייה האווירית בארצות הברית".