סגור

אשת העסקים ג. יפית הלכה לעולמה בגיל 70

יפית גרינברג שאושפזה בתקופה האחרונה בבילינסון, תובא היום למנוחות בבית העלמין בקריית שאול. גרינברג היתה הבעלים של רשת סטימצקי ובעלת אחזקות בגולף. חברתה תמי רוה ספדה לה: "כל כך קיוויתי שהיא תצליח להתגבר על המחלה הארורה"

הפרסומאית ואשת העסקים יפית גרינברג, המוכרת בשם ג. יפית, הלכה לעולמה היום (ג') בגיל 70. גרינברג, שהייתה חולה בשנים האחרונות בסרטן ובתקופה האחרונה הייתה מאושפזת בבית החולים בילינסון, תובא למנוחות אחר הצהריים בשעה 15:00 בבית העלמין בקריית שאול.
גרינברג נולדה בבני-ברק ולמדה גאוגרפיה וחינוך מיוחד באוניברסיטת בר אילן. בתחילת דרכה עבדה כאשת שיווק במגזין "להיטון" וכתקציבאית במשרדי פרסום. בהמשך הגתה את הרעיון של כתבות תדמית פרסומיות בעיתונים, תחת השם "ג. יפית" - בתחילה במוסף ‭7"‬ ימים" של "ידיעות אחרונות ואחר כך בעיתונים אחרים. עם עליית ערוץ 2 תרגמה את ההצלחה לפורמט טלוויזיוני, תחת השם "כדאי‭."‬ בהמשך, הובילה בכיכובה ובשיתוף כלתה מאיה ישעיהו קמפיינים טלוויזיוניים רבים בתחום הצרכנות.
1 צפייה בגלריה
יפית גרינברג יור ג יפית
יפית גרינברג יור ג יפית
יפית גרינברג
(צילום: עמית שעל)

לאורך השנים, פעלה גרינברג גם בהשקעות בתחום הנדל"ן וחברה בבעלותה בנתה את פרויקט "אנטוקולסקי" בתל אביב. בשנת 2014 , עם קריסתה של רשת סטימצקי, זיהתה גרינברג הזדמנות עסקית והובילה קבוצת משקיעים שרכשה את רשת סטימצקי. בשנה האחרונה רכשה מניות בקבוצת האופנה גולף והפכה בעלת עניין, לאחר שבנה, אייל גרינברג, המשמש כמנכ"ל סטימצקי, מונה לדירקטור ולמשנה ליו"ר קבוצת גולף. לאחרונה, מימשה סטימצקי את האופציה שניתנה לה לרכישת 6.5% ממניות גולף והגדילה את אחזקותיה בחברה ל-12.4%.
עו"ד תמי רוה ספדה לה בפייסבוק: "כל כך קיוויתי ביחד עם כל החברות שלה שתצליח להתגבר על המחלה הארורה ותחלים. בני בעלה ואייל בנה טיפלו בה במסירות אין קץ יומם ולילה. אין מספיק מילים להביע את הכאב הנורא. יפית הייתה כה נהדרת, נשמה טובה, דואגת לכולם וחברה נאמנה כל כך. היא תחסר לי מאוד מאוד".