סגור
בריאות בארגונים חדש דף כתבה

ציוד מתקדם ושבוע פעילות חוצה חברה: כך שומרים בPwC Israel על הכושר של העובדים

פירמת רואי החשבון והייעוץ משקיעה רבות בפעילות הגופנית של עובדיה, בין היתר בקבוצות ספורט ייעודיות, אימונים וירוטואליים וערכות מושקעות של ציוד ספורט ואימון.

נוסדה: 1924
מס׳ עובדים: כ-1,300
מס׳ סניפים/מרכזים: 3
בפירמת רואי החשבון PwC Israel מאמינים מאוד בריקוד על כל החתונות. רק בשנה החולפת עברה החברה למשרדים חדשים, קיבלה לשורותיה כ-200 מתמחים חדשים, התאימה את מבנה העבודה לתקופת הקורונה – ובמקביל המשיכה לשכלל ולעדכן את מדיניות אורח החיים הבריא שהחלה לפני שנתיים. המדיניות מקיפה את העובדים מבחינה רפואית, פיזית ומנטלית.
4 צפייה בגלריה
קבוצת ריצה -מרתון תל אביב
קבוצת ריצה -מרתון תל אביב
קבוצת ריצה -מרתון תל אביב
(באדיבות: PwC Israel)
בתחום הספורט מפעילים ב-PwC Israel, בין היתר, חוגי יוגה ופילטיס – המועברים גם בזום, וכן קבוצות ריצה שנוטלות חלק באירועים כמו מרוץ תל אביב ומרוץ השליחים הר לעמק. הפירמה דואגת למימון ולתפעול החלק הלוגיסטי ברישום העובדים לתחרויות. אחת לשנה, נציגי הפרימה משתתפים גם במרוץ של המכינה הקדם-צבאית ״אחד משלנו״, עמה היא מנהלת שיתוף פעולה בתחומים נוספים.
השותף המנהל הוא גם מאמן הקבוצה
קבוצת הכדורגל של PwC Israel היא פרויקט יקר במיוחד לליבו של השותף המנהל של הפירמה (מקביל לתפקיד מנכ״ל), דורון סדן, שייסד אותה. אף שהיא אינה נוטלת חלק בליגה למקומות עבודה, הקבוצה פעילה מאוד וסדן משמש בזמנו הפנוי גם כמאמן שלה. עובדי החברה השתתפו לאחרונה גם בשבוע ספורט מקיף, במהלכו קיבלו ערכות מושקעות של מוצרי ספורט ואימון: שעוני דופק, אוזניות אלחוטיות, תיק ספורט, מגבת ספורט, משטחים לספורט, גומיות לספורט ועוד. השבוע כלל גם שיעורים ואימונים וירטואליים שהותאמו במיוחד לילדי העובדים.
4 צפייה בגלריה
קבוצת הכדורגל של PwC
קבוצת הכדורגל של PwC
קבוצת הכדורגל של PwC
(באדיבות :PwC Israel)
חדר משחקים, חדר נגינה וחדר שקט
בכל הקשור לתזונה, משתפים בPwC Israel- פעולה עם העובדים כדי לקבוע מה ייכנס למקררים במטבחונים, ובכלל. שאלון תקופתי בוחן את העדפותיהם של העובדים, ובעקבותיו נעשים שינויים והתאמות. הדברים באים לידי ביטוי בעיקר בעונת הביקורות – התקופה הלחוצה ביותר בשנה, שמביאה לא פעם עובדים לעבוד אל תוך שעות הערב. בתקופות אלה דואגים בפירמה להגשה של ארוחת ערב מסודרת במשרדים. בימים אלה נבנית במשרדים התל אביביים חנות נוחות, שתציע לעובדים אוכל טרי, בריא ודל שומן.
4 צפייה בגלריה
מיה בן שמואל רו"ח שותפה אחראית משאבי אנוש
מיה בן שמואל רו"ח שותפה אחראית משאבי אנוש
מיה בן שמואל רו"ח שותפה אחראית משאבי אנוש
(יח"צ)
במסגרת המעבר למשרדים החדשים בתל אביב, צוידו העמדות של כל העובדים בשולחנות מתכווננים ארגונומיים. הכיסאות הוחלפו אף הם ונרכשו כסאות אורתופדיים. מיה בן שמואל, שותפה ואחראית על משאבי האנוש בפירמה, מסבירה שגם במקרה הזה, השינויים נעשו בהתאם למשוב מדויק שהגיע מהעובדים. ״זה יורד לפרטים הכי קטנים, אפילו לעיצוב החדרים. הקמנו שלושה חדרי כיף: חדר מוזיקה מצויד בכלי נגינה, חדר משחקי וידאו וחדר משחקי קופסה. בנוסף הקמנו שני חדרי שקט, הכל כדי שלעובדים יהיה מגוון של אפשרויות להירגע, לנוח ולהשתחרר״.
"המדיניות היא ליזום במקום להיגרר"
אחרי שדאגו לחיסון שלל כלל עובדי החברה לקורונה ולשפעת, ממשיכים ב-PwC Israel בפעילות מונעת שוטפת למען העובדים לאורך כל ימות השנה. הרצאות קבועות של רופאים, נועדו להציג בפני העובדים תמונה בריאותית בהירה, ולהפיג חששות. כל עובדי הפרימה נהנים מביטוח בריאות מורחב בסבסוד ניכר, כשגם בני משפחתם הקרובה יכולים ליהנות מהתנאים ולהצטרף בתשלום. ״המדיניות שלנו היא להיות אקטיביים וליזום, במקום להיגרר״, מסבירה בן שמואל. ״ברגע שאנחנו דואגים לבריאות בכל יום, אנחנו מצמצמים את הסיכון שנצטרך להתמודד עם חולי״.
4 צפייה בגלריה
חדר משחקים
חדר משחקים
חדר משחקים
(באדיבות: PwC Israel)
הכתבה מתפרסמת במסגרת פרויקט מיוחד של כלכליסט וקבוצת "מובמנט". במסגרת הפרויקט נסקר את החברות והארגונים המובילים בקידום אורח חיים בריא בישראל.