$
בארץ

ח"כ איציק שמולי הודיע: "אני נשאר במפלגת העבודה"

שמולי הצהיר כי "מפלגת העבודה היא הבית שלי, וגם כשיש בו מחלוקות וויכוחים, אני נותר מחויב לו ולא אנטוש אותו ברגעים הקשים"

צבי זרחיה 18:1428.07.19

ח"כ איציק שמולי הודיע הערב כי הוא נשאר במפלגת העבודה, זאת, אף שלחץ בימים האחרונים לחיבור בין המפלגה לבין המחנה הדמוקרטי. לשמולי הוצע המקום החמישי ברשימת כחול לבן אבל הוא סירב.

 

 

 

בעקבות פגישה עם יו"ר המפלגה ח"כ עמיר פרץ אמר שמולי כי "מפלגת העבודה היא הבית שלי, וגם כשיש בו מחלוקות וויכוחים, אני נותר מחויב לו ולא אנטוש אותו ברגעים הקשים.

 

ח"כ איציק שמולי ח"כ איציק שמולי צילום: נמרוד גליקמן

 

"עמיר, אורלי ואני שותפים לאותו חזון חברתי שבו ישראל עולה ומשגשגת אבל אף אחד לא נותר מאחור. הבחירה שיש בידיי היא בין התייצבות, שיש בה גם סיכון, לצדו של עמיר במאבק על הבית ועל הסיכוי של המחנה לנצח (גם אם בדרך אחרת), ובין אקזיט אישי מבטיח ונוח במקום אחר, בידיעה שגרמתי לבית הפוליטי שלי ולחבריי שאני אוהב נזק".

 

"אני בוחר להישאר במפלגת העבודה, ולהמשיך להיאבק על הערכים שלה. אותם הערכים שמנחים כבר שנים את תנועת העבודה שהקימה את מדינת ישראל. יחד נפעל כדי שלאחר הבחירות הקרובות יהיה כאן שלטון שרואה את כל אזרחיו ופועל למענם".

 

בשעות הבוקר פרץ עימות בינו לבין ח"כ סתיו שפיר לאחר ראיון שהעניקה לגל"צ שבו אמרה: "על אף שנפגעתי מההתנהלות והשקרים שליווי אותה, אנחנו לא משחקים את המשחקים האלה עכשיו. אני קוראת לשמולי ולכל מפלגת העבודה להצטרף למחנה הדמוקרטי".

 

שמולי צייץ בתגובה: "סתיו, צאי כבר מהאובססיה שלך. במשך כל הקמפיין הפצת עלילה ושקר שהרצון שלי בחיבורים נועד להשיג לי מקום בכנסת ולא מטרה גדולה. נו, ומי נטשה את המפלגה בשעתה הקשה עבור סידור עבודה נוח? הרעיון היה להתחבר כמפלגה ולא לעשות אקזיט אישי. את הקריאות שלך שמרי לעצמך. שלום ולא להתראות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x