שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

מנדלבליט לסנגוריו של נתניהו: לא נדחה את השימוע

היועמ"ש הודיע לעוה"ד נבות תל צור, טל שפירא, עמית חדד ופנחס רובין כי לא ידחה את השימוע מעבר ל-10 ביולי - אף שטרם אספו את חומרי החקירה. לדבריו, "סוגיית הסדרת שכר הטרחה אין בה כדי להצדיק עיכוב בהעברת חומרי החקירה"

תומר גנון 19:4128.04.19

היועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, הודיע היום (א') לסנגוריו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כי אין בכוונתו לדחות את קיומו של השימוע בטרם הגשת כתב אישום בתיקי 1000, 2000 ו-4000 מעבר ל-10 ביולי. זאת על אף שטרם אספו את חומרי החקירה בעניינו של נתניהו משום שנושא שכר הטירחה לא סוכם ביניהם.

 

 

 

 

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט צילום: יאיר שגיא

 

 

במכתב ששוגר הערב לסנגורים - עורכי הדין נבות תל צור, טל שפירא, עמית חדד ופנחס רובין -באמצעות עוזרו הבכיר של היועץ המשפטי לממשלה, ד"ר גיל לימון, נכתב כי "סוגיית הסדרת שכר הטרחה אינה עומדת לפתחנו. על כן, אין בה כדי להצדיק כל עיכוב בהעברת ליבת חומרי החקירה לרשות ראש הממשלה או לידי באי כוחו, וממילא אין בדבר כדי להשפיע על מועד קיום השימוע".

 

במכתב נמסר כי ככל שראש הממשלה יבחר שלא לקיים את הליך השימוע, יקבל היועץ המשפטי לממשלה החלטה סופית בעניינו על סמך חומרי החקירה שנמסרו. עוד נמסר כי אם הסנגורים רוצים בקיום הליך שימוע עליהם לתאם מועד עד ל-10 במאי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x