$
בארץ

פרסום ראשון

השימוע למנכ"ל הרכבת יידחה ליום חמישי הקרוב

שימוע הפיטורים שתוכנן לשחר איילון ליום שלישי הקרוב יזוז ב-48 שעות. הסיבה: העברת חומרים לעורכי דינו. איילון זומן לשימוע לפני פיטורים בשבוע שעבר ותקף באופן חמור את התנהלות החברה ואת היו"ר דן הראל

ליאור גוטמן 12:0923.12.18

שימוע הפיטורים שתוכנן למנכ"ל הרכבת שחר איילון ליום שלישי הקרוב יזוז ב-48 שעות יום חמישי. כך נודע לכלכליסט. הסיבה לדחייה היא הרצון להעביר לאיילון רישומי פגישות, ישיבות ופרוטוקולים שונים שהתבקשו להגיע לעורכי דינו.

 

איילון זומן לשימוע לפני פיטורים כבר בשבוע שעבר והתאריך נקבע למחרתיים. איילון מצידו תקף באופן חמור את התנהלות החברה ורמז באמצעות שליחת מכתבים מעורכי דינו שהמהלך כולו לא רק שלא חוקי לכאורה, אלא נולד מהתנכלות של יו"ר דירקטוריון החברה דן הראל. "מר הראל אינו מסתיר את רצונו להביא, בכל מחיר כמעט, להפסקת כהונתו של מר איילון, ומבלי שהוא מרסן עצמו בהוראות הדין. הגם שמניעיו של מר הראל אינם ברורים כל צורכם (אך ידועים היטב למר איילון), הרי שפעולותיו גלויות וידועות. פעולות אלה, כפי שנפרט עוד להלן, אינן עומדות בהוראות הדין ובכללי המשפט המינהלי", טען איילון בחמישי האחרון והזהיר את חברי הדירקטוריון שלא לשתף פעולה עם המהלך.

 

 

 

מנכ"ל רכבת ישראל שחר איילון מנכ"ל רכבת ישראל שחר איילון צילום: אוהד צויגנברג

 

איילון מיוצג על ידי עו"ד אלירם בקל ועודד גזית ממשרד גזית-בקל.

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x