$
בארץ

עו"ד מיכל כהן תמונה לתפקיד היועמ"ש של רשות ההגבלים העסקיים

כך לפי החלטת ועדת המכרזים. בנוסף: אוריאל סיטרואן ימונה לראש מחלקת שווקים ברשות. הממונה על ההגבלים העסקיים: "תעודת כבוד לעובדי הרשות שמתוכם צמחו שני ראשי מחלקות מוכשרים"

תומר גנון 16:2916.12.18

עו"ד מיכל כהן תמונה לתפקיד היועצת המשפטית של רשות ההגבלים העסקיים, כך לפי החלטת ועדת המכרזים בראשות המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד מאיר לוין. הוועדה החליטה בנוסף למנות את אוריאל סיטרואן לראש מחלקת שווקים ברשות.

 

עו"ד כהן כיהנה מאז שנת 2013 כסגנית היועץ המשפטי (אזרחי), והובילה את תחום הטלת העיצומים הכספיים (קנסות מינהליים) ברשות. היא תחליף את עו"ד אורי שוורץ ששימש בתפקיד היועץ המשפטי של הרשות עד יוני 2018, ועבר למשרד הבריאות. סיטרואן משמש מאז תחילת שנת 2018 כסגן הכלכלן הראשי, יאיר אילת.

 

 

  

עו"ד מיכל כהן. היועמ"ש החדשה של רשות ההגבלים העסקיים עו"ד מיכל כהן. היועמ"ש החדשה של רשות ההגבלים העסקיים צילום: נמרוד גליקמן

 

 

עו"ד כהן היא בעלת תואר בוגר במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת ת"א ותואר ראשון בכלכלה בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת ת"א. כמו כן יש לה תואר שני במשפטים וכלכלה EMLE בהצטיינות במסגרת תוכנית Erasmus. היא התמחתה במחלקה הכלכלית בפרקליטת המדינה. לרשות ההגבלים העסקיים הצטרפה בשנת 2006 כסגנית היועץ המשפטי (פלילי), והובילה בן היתר את הטיפול בתיק קרטל חברות הגז. כאמור, בחמש השנים האחרונות היא כיהנה כסגנית היועץ המשפטי (אזרחי).

 

סיטרואן, שמונה לתפקיד ראש מחלקת השווקים, הוא בעל תואר בוגר בכלכלה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים ומדיניות ציבורית בהצטיינות. הוא החל את עבודתו ברשות ההגבלים בשנת 2011, ומאז שימש בתפקיד ראש צוות תחבורה ואנרגיה במחלקה הכלכלית. מאז תחילת 2018 הוא משמש, כאמור, כסגן הכלכלן הראשי.

 

בהודעה לעיתונות שפרסמה הרשות נכתב כי: "עם מינויו של אוריאל לתפקיד ראש מחלקת שווקים, מושלם הליך רה-ארגון פנימי והקמת מחלקה חדשה ברשות הגבלים עסקיים - מחלקת שווקים. מחלקת שווקים מונה חמישה צוותים, אשר לכל אחד מהם התמחות בענפי משק שונים והם אחראים על בדיקת מיזוגים ועסקאות ובייעוץ פנים ממשלתי לקידום תחרות בענפים שעליהם הם מופקדים. לאחרונה נבחר עו"ד אלעד מקדסי לשמש כסגן ראש מחלקת שווקים".

 

בהודעה צוטטה גם הממונה על ההגבלים העסקיים, עו"ד מיכל הלפרין, שאמרה: "אני מברכת את מיכל ואת אוריאל. זוהי תעודת כבוד לעובדי הרשות שמתוכם צמחו שני ראשי מחלקות מוכשרים, איכותיים וערכיים, אשר מסוגלים להוביל, יחד עם ההנהלה הקיימת את הרשות באתגרים הגדולים שעומדים בפניה. מהיכרותי העמוקה עם שני המועמדים אני סמוכה ובטוחה שתהיה להם תרומה מהותית לעבודת הרשות ולהצלחותיה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x