$
בארץ

החל בחודש יוני: אל על תתחיל לטוס ישירות ללאס וגאס

וגאס מצטרפת לחמישה יעדים נוספים בארה"ב. הטיסות לווגאס ימריאו ביום שישי בבבוקר וישובו לארץ בשבת בלילה. משך הטיסה נע בין 11 ל- 13 שעות

תומר הדר 15:4510.12.18

אל על הודיעה היום (ב') על השקת יעד שישי בארה"ב - לאס וגאס. עיר ההימורים מצטרפת לחמישה יעדים נוספים של החברה בארצות הברית - ניו יורק, בוסטון, מיאמי , סן פרנסיסקו ולוס אנגלס.

 

 

 

הטיסות ללאס וגאס יחלו לפעול, במטוסי דרימליינר, ב-14 ביוני. הקו לסן פרנסיסקו שיכלול שלוש טיסות שבועיות ייפתח בפועל ב-13 במאי.

 

הדרימליינר הדרימליינר

 

 

לדברי שר התיירות, יריב לוין: "עם שבירת השיאים במספרי התיירים המגיעים לישראל ועם קרוב למיליון תיירים המגיעים לארץ מארה״ב בשנה האחרונה, פתיחת הקו הישיר מלאס וגאס הוא שלב נוסף במגמת פתיחת הקווים החדשים מצפון אמריקה. הקו יתרום לתנועת התיירות הנכנסת מהאזורים הסמוכים דוגמת מדינות נבאדה, אריזונה, יוטה ואורגון ובתוך כך לתיירות הנוצרית המגיעה מהאזור. פתיחת הקו החדש הוא המשך מבורך של שיתוף הפעולה בין משרד התיירות לחברת אל על אחרי פתיחת הקו ממיאמי. אנו רואים חשיבות גדולה במהלכים שאל על עושה כדי להגדיל את השוק, וליצור קווים חדשים התורמים לתנועת התיירות הנכנסת לישראל".

 

הטיסות ללאס וגאס ימריאו ביום שישי ב-07:00 וישובו לארץ בשבת ב-22:45. משך הטיסה נע בין 11 ל- 13 שעות. לדברי גונן אוסישקין מנכ"ל אל על: "ההתחדשות במטוסי הדרימליינר מאפשרת לאל על להתחדש גם ברשת הנתיבים ארוכי הטווח. פתחנו אשתקד טיסה ישירה למיאמי, פנינו נשואות לקראת פתיחת הטיסות הישירות לסן פרנסיסקו במאי הקרוב".

 

לטוס כחול-לבן בשמי עומאן

בנוסף ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום כי סולטן עומאן אישר שחברת אל על תטוס מעל שטח ארצו למזרח הרחוק. למרות שמדובר אולי בבשורה משמחת מבחינה דיפלומטית, בפועל אין לה משמעות אמיתית לנוכח העובדה שלאל על עדיין אסור לטוס מעל סעודיה, הגובלת בעומאן. לפיכך, טיסות אל על להודו יישארו בדיוק במתכונת הזמן שהיו קודם.

 

לפי אל על, "החברה לא קיבלה הודעה רשמית בנושא. עם זאת, אל על מברכת את פעילותו המדינית של ראש הממשלה להשגת כל קיצור אפשרי בנתיבי הטיסה לישראל וממנה, אשר יפעל לטובת הצרכן הישראלי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x