$
בארץ

תיק 4000

צפו בנתניהו מגיב להאשמות: "טירוף מערכות. מביאים טענות הזויות במסע הרדיפה נגדי"

רה"מ הגיב בסרטון בפייסבוק להאשמות כי פעל לטובת האינטרסים של בזק וכי יועץ התקשורת שלו ניר חפץ הציע לשופטת גרסטל את תפקיד היועמ"ש בתמורה לסגירת תיק המעונות של רעייתו שרה

שירות כלכליסט 20:0920.02.18

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב הערב (ג') בסרטון בפייסבוק להאשמות נגדו בתיק 4000: "מה שקורה ביומיים האחרונים זה פשוט טירוף מערכות. שערורייה. מביאים שתי טענות הזויות, שקריות, במסגרת מסע הרדיפה נגדי ונגד משפחתי שמתנהל כבר שנים".

 

כל אנשי תיק 4000 - הנחקרים, העדים והקשרים ביניהם

 

 

 

נתניהו עוד אמר "לגבי בזק: כל ההחלטות בבזק מתקבלות על ידי ועדות מקצועיות, על ידי גורמי המקצוע, בפיקוח משפטי צמוד. אין פה מערב פרוע. אין פה החלטות פרטיות. כל ההחלטות שקופות ומבוקרות. ולכן הטענה שפעלתי לטובת בזק על חשבון שיקולים ענייניים היא פשוט מופרכת מיסודה. ובאשר לטענה השנייה, שהיא לא פחות הזויה ולא פחות מרושעת, בעניין המינוי של היועמ״ש. אני מעולם לא פניתי לניר חפץ בעניין הזה, הוא מעולם לא הציע לי דבר בעניין הזה, ואתם יודעים מה? אני לא מאמין שהוא העלה את האפשרות הזאת עם מישהו. כבר אי אפשר להתעלם מהמסע המתוזמר".

 

נתניהו סיכם כי "כשהאוויר יוצא מ-1000 ומ-2000, כשמתברר שב-3000 בכלל לא היה אוויר, אז מייצרים תיקים חדשים. מייצרים תיק חדש כל שעתיים. מביאים מקורבים, חוקרים אותם, כל מקורב נחקר, מייד מבול של הדלפות כוזבות. ואנחנו יודעים מה המטרה: לייצר בכוח עננה ציבורית מעל ראשו של ראש הממשלה. פשוט לא ייאמן. אז אזרחי ישראל, חשוב לי שאתם תדעו את האמת הזאת. אני רוצה שתדעו שאני סומך עליכם וסומך על מערכת המשפט ואתם גם יכולים לסמוך עליי. אני ממשיך ואמשיך להוביל את מדינת ישראל - באחריות, בשיקול דעת ובמסירות רבה".

 

רה"מ בנימין נתניהו רה"מ בנימין נתניהו צילום: רויטרס

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x