$
בארץ

נדחה הדיון בבלעדיות שדורשים עובדי בזק בפריסת הסיבים

הדיון שהיה אמור להתנהל במעמד יו"ר ההסתדרות, מנכ"ל משרד התקשורת, מנכ"לית בזק, מנכ"ל סלקום ומנכ"ל פרטנר, יתקיים בנפרד לאחר שהצדדים הבינו שדיון משותף עלול לעורר בעיות בנושא הגבלים עסקיים

אביב גוטר 17:4202.01.18

נדחה הדיון המשותף שהיה אמור לנהל היום יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן עם שוק התקשורת בעניין הבלעדיות שדורשים עובדי בזק בעבודות פריסת סיבים בתשתיות התקשורת של בזק - כך נודע ל"כלכליסט".

 

 

 

 

עובדי בזק משבשים את עבודות התשתית של סלקום (ארכיון) עובדי בזק משבשים את עבודות התשתית של סלקום (ארכיון) צילום: אביב גוטר

 

 

הדיון שהיה אמור להתנהל במעמד ניסנקורן, מנכ"ל משרד התקשורת בפועל מימון שמילה, מנכ"לית בזק סטלה הנדלר, מנכ"ל סלקום ניר שטרן ומנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, יתקיים בנפרד, כלומר ביצוע עבודות של סלקום בתשתיות בזק ודיון דומה לפרטנר.

 

לפי ההערכות, הצדדים הבינו שדיון משותף עלול לעורר בעיות בנושא הגבלים עסקיים ולכן הוחלט לפצל.

 

עובדי בזק הכריזו לפני שבועיים על סכסוך עבודה לפיו הם דורשים להפסיק את הפגיעה הקשה בבטחונם ובבריאותם של העובדים והפרת חובות החברה כך שכל עבודות בתשתיות בזק יבוצעו על ידי עובדי החברה בבלעדיות.

 

שורש המחלוקת נעוץ בהחלטת משרד התקשורת מלפני כחודשיים שהודיע לבזק כי יאפשר לחברות המתחרות להתקשר עם חברות ביצוע חיצוניות לצורך עבודות אזרחיות להרחבת פריסת התשתיות העצמאית על גבי הצינורות והתעלות של בזק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x