שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

גינדי החזקות מכרו ב-7 שעות 354 דירות במסגרת מבצע של מועדון חבר

החברה דיווחה על מכירתן של הדירות במערב רחובות בסכום של כ-580 מיליון שקל. על הקרקע שנרכשה מאיש העסקים אלי פפושדו הציעה החברה לאנשי הצבא הנחות של עד 12% מתחת למחיר השוק

דותן לוי 15:5216.07.17

שיטת גינדי למכירה מהירה ואגרסיבית לא נעלמה גם בימים בהם מוצע לזוגות הצעירים דירה במסגרת מחיר למשתכן. חברת גינדי החזקות דיווחה היום (א') השלימה את מכירתן של 354 דירות בסכום של כ-580 מיליון שקל בתוך 7 שעות בלבד במסגרת מבצע מכירות שערכה למועדון חבר.

 

 

 

 

כפי שפורסם ב"כלכליסט", מדובר בקרקע במערב רחובות שרכשה החברה מאיש העסקים אלי פפושדו, עליה בכוונתה להקים פרויקט שיקרא "חצרות המושבה". לפי גינדי מחירי הדירות שנמכרו לעמיתים הוצעו בהנחה של עד ל-12% מתחת למחיר השוק.

 

גינדי החזקות גינדי החזקות צילום: אלי דסה

 

 

בחברה אמרו היום, כי למבצע הרכישה נרשמו כ- 5,000 מעמיתי מועדון חבר, ולאחר הגרלה בין כל הנרשמים, מאות עלו למקומות הראשונים, הגיעו למרכז המבקרים של הפרויקט ליום מכירות מרוכז שהתקיים ביום חמישי האחרון, ורכשו בתוך מספר שעות את כל מלאי הדירות שהוצע לעמיתי המועדון.

 

במסגרת הפרויקט יוקם מתחם מגורים הכולל 7 מגדלים ובניינים בני 22 קומות ו-8-10 קומות ובהם 416 יח"ד, כלומר בידי גינדי נותרו למכירה 62 דירות. הפרויקט יכלול בניין מגורים בן 8 קומות הכולל 34 יחידות דיור, ארבעה בנייני מגורים בני 10 קומות הכוללים 44 יחידות דיור כל אחד, ושני מגדלי מגורים בני 22 קומות הכוללים 103 יחידות דיור כל אחד. במסגרת הפרויקט הוצעו לעמיתים בשלב הראשון 3 בניינים בלבד, ולפי גינדי לאור הביקוש הרב הוגדל היצע הדירות אשר עמדו למכירה לחברי המועדון. על פי הערכת החברה, הפרויקט צפוי לקבל היתרי בניה עד סוף חודש ינואר הקרוב ועלות ההקמה המשוערת לפרויקט נאמדת ב-550 מיליון שקל.

 

גינדי החזקות ידועה בשיטת השיווק האגרסיבית שלה, במסגרתה נמכרות דירות במסגרת הגרלה, וכך חוסכת החברה בעלויות המימון והשיווק, ומנגד, בשוק עולה מרוויחה פחות על הפרויקט. בעבר מכרה החברה בצורה דומה מספר פרויקטים כאשר הבולטים שבהם בראשון לציון ובשכונת אם המושבות בפתח תקווה. מועדון חבר נחשב לקרקע פוריה בעסקאות הללו, שכן המועדון כולל לא רק אנשי קבע אלא גם פנסיונרים של משרד הביטחון.

 

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x