$
בארץ

נתניהו: מנהלים נגדי קמפיין צבוע כדי להחליף את השלטון

ראש הממשלה התייחס בראיון לערוץ 20 לסיקור התקשורתי בפרשות בזק ותיק 3000 ואת אזכור שמו בהקשר זה; הגן על מקרוביו דוד שמרון ושלמה פילבר החשודים בפרשות

שירות כלכליסט 00:1114.07.17

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף הלילה (ה') את הסיקור התקשורתי בפרשות בזק ותיק 3000 (הצוללות)  ואת אזכור שמו בפרשות. בראיון לערוץ 20 אמר נתניהו כי מדובר ב"קשקוש בלבוש" וב"קמפיין תקשורתי חסר תקדים במטרה להחליף את השלטון. זה קמפיין מלאכותי וצבוע. רעות רוח".

 

נתניהו התייחס לחשדות נגד מקורביו, עורך דינו דוד שמרון (שנחקר במסגרת חקירת פרשת הצוללות) ומנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר (שנעצר בפרשת בזק) ואמר כי הוא "מכיר אותם כאנשים ישרים והגונים. אני בטוח שלא יהיה כלום, אבל אין לזה שום קשר אלי. גם משרד המשפטים קבע  ש'רה"מ לא קיבל החלטה שהטיבה עם בזק או נגועה בניגוד עניינים'. לגבי הצוללות - היועמ"ש אמר במפורש שאין חשדות נגדי. זה לא מונע מהתקשורת לבוא בכל העוצמה נגדי. גם זה ייגנז כמו פרשות אחרות. אבל במקרה הזה - זה שונה, כי גם הגורמים הרשמיים אומרים שאין כלום. זו אש מלאכותית".

 

 

 

בדבריו על התקשורת אמר כי הסיקור ביחס אליו נעשה "לפי השיטה סובייטית. בחיים לא פגשתי את מיקי גנור (נציג טיסנקרופ בישראל שנעצר בפרשת הצוללות). זו תעמולה זולה וקטנונית. הם יודעים שאני המחסום בפני עליית השמאל. זה עבד להם עם יצחק שמיר ב-1992". נתניהו העריך שהבחירות יתקיימו במועדן.

רה"מ נתניהו רה"מ נתניהו צילום: MX1

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x