$
בארץ

מנכ"לית בזק לעובדים: "גל עכור שוטף את החברה, אבל אנחנו נחושים לשמור עליה"

בפוסט שהעלתה סטלה הנדלר בפייסבוק היא כותבת כי "החקירה, כפי שאנו מבינים זאת בשלב זה, אינה נוגעת לפעילותה השוטפת של בזק, אלא מתמקדת ברכישת yes"

שירות כלכליסט 15:5325.06.17

מנכ"לית בזק, סטלה הנדלר, העלתה היום פוסט בפייסבוק שמיועד לעובדי החברה וכך כתבה: 

 

"עובדי בזק היקרים, גל עצום שוטף בימים אלו את בזק, בעקבות החקירה המתנהלת על ידי הרשות לניירות ערך. זהו גל עכור הכולל הרבה הערכות, מידע מעורפל וספינים של גורמים כאלו ואחרים.

 

 

 

"הגל הזה ילווה אותנו תקופה לא קצרה, והוא ודאי מעורר תחושות מאד לא נעימות בקרב כולכם. בזק חווה מתקפה מאד לא פשוטה, בה מוטחות טענות נגדה. יחד עם זאת, אנחנו נחושים יותר מתמיד לשמור עליה ולאפשר לה להמשיך ולתפקד באופן סדיר עד שהגל יעבור.

 

 

סטלה הנדלר, מנכ"לית בזק. להגביר את המאמץ לקדם את בזק סטלה הנדלר, מנכ"לית בזק. להגביר את המאמץ לקדם את בזק צילום: ינאי יחיאל

 

 

"תפקידנו, חברי הנהלת בזק, הוא להבטיח שכולנו נמשיך להתמקד במשימות שלנו ושהחברה שהיא כל כך יקרה לליבנו תמשיך להצטיין כתמיד. ברור לנו שהאירוע הזה יהיה כואב ומתמשך, אך אנו משוכנעים שנצא ממנו מחוזקים.

 

"בזק ומנהליה משתפים פעולה באופן מלא כדי לסייע לרשות ני"ע להגיע לחקר האמת בהקדם האפשרי. החקירה, כפי שאנו מבינים זאת בשלב זה, אינה נוגעת לפעילותה השוטפת של בזק, אלא מתמקדת בעיסקה בה בזק רכשה את מלוא הבעלות בחברת yes, מידי שותפתה בחברת הלוויין, שהיא גם בעלת השליטה בבזק.

 

"בעת הזו קל מאוד להיסחף למערבולת הידיעות והשמועות, לאבד כיוון ולהגרר לפגיעה במהלך הפעילות התקין של החברה. העובדה שיש כרגע חקירה המעיבה על שמה הטוב של בזק, אינה צריכה ליצור רפיון בתנופת העשייה, אלא להיפך. כדי לשמור על המובילות בשוק על כולנו להתגייס, לשנס מותניים ולהשקיע מאמץ בהגברת המכירות וגיוס לקוחות, הרחבת מגוון המוצרים והשירותים ללקוח ושמירה על רמת שירות גבוהה.

 

"היתרון החשוב ביותר של בזק הוא עובדיה המחוייבים, הגאים לעבוד בבזק ורוצים להיות שותפים בהובלת החברה להישגים. אתם, ורק אתם, הבאתם את בזק למעמדה כחברה המובילה בשוק, המספקת ללקוחותיה מוצרים ושירותים מעולים.

 

"אנחנו, הנהלת בזק, מודעים לאחריות הכבדה המוטלת על כתפנו לאפשר לכם להמשיך ולהתגאות בחברה וכך ננהג גם בימים לא פשוטים אלו.

 

"שלכם,

סטלה, איתמר, קובי, יקי, אהוד, אייל, גיל, אמיר, שרון וגיא".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x