בארץ

נספח לצוואה של מוזי ורטהיים מחזק את בתו דרורית

דרורית ורטהיים, שקיבלה 33% מרכוש אביה לעומת 67% שקיבל אחיה דודי, תקבל הגנה להחזקותיה וכן תישמר נציגותה בדירקטוריונים

שירות כלכליסט 21:4504.11.16

מוזי ורטהיים ז"ל, בעל השליטה בחברה המרכזית למשקאות קלים (זכיינית קוקה קולה בישראל) ומזרחי טפחות, השאיר נספח לצוואתו ובו הוא משנה במעט את יחסי הכוחות בין שני ילדיו דרורית ודודי ורטהיים - כך פרסמה הערב (ו') איילה חסון בתוכנית שישי בערוץ 10.

 

ורטהיים, שנפטר לפני חודשיים, חילק עוד בחייו את רכושו הנאמד בכ-10 מיליארד שקל בין שני ילדיו והעניק את השליטה בנכסים הכוללים גם אחזקות בזכיינית ערוץ 2 קשת לבנו דודי. הבת דרורית קיבלה 33% מההחזקות והבן דודי 67%.

מוזי ורטהיים ז"ל. דרורית: "אני שמחה על כך שאבא תיקן במשהו את העיוות שנוצר" מוזי ורטהיים ז"ל. דרורית: "אני שמחה על כך שאבא תיקן במשהו את העיוות שנוצר" צילום: אוראל כהן

 

בראיון ל"כלכליסט" אמר ורטהיים בעבר, כי דודי הוא זה "שצריך להחזיק בהגה". בנספח המאוחר יותר קובע ורטהיים, כי הבת דרורית תקבל הגנה להחזקותיה בעיקר מפני דילול אפשרי וכי תישמר נציגותה בדירקטוריונים וזכותה לקבל דיבידנד.

 

דרורית ורטהיים מסרה בתגובה: "אני שמחה על כך שאבא תיקן במשהו את העיוות שנוצר והשאיר הנחיות מפורטות, מחייבות וברורות בדבר השינויים שיעשו בתקנוני החברות המשפחתיות - באופן שיעוגנו הגנות המיעוט וזכויות מהותיות נוספות אותם ביקש אבא להבטיח עוד בחייו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x