שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

"כשנסיים לטפל באורנג', חברות אחרות יחשבו פעמיים לפני שיטילו חרם על ישראל"

כך לדברי חיים סבן, בעל השליטה בחברת פרטנר, בראיון לערוץ 2; זאת בתגובה לאמירתו השבוע של מנכ"ל אורנג' העולמית, סטפן רישאר, לפיה היה מוכן לוותר על הקשר עם פרטנר; בתוך כך פרטנר טוענת כי רישאר מתחמק מלהידבר עמה ישירות

שירות כלכליסט 20:4206.06.15

חיים סבן, בעל השליטה בחברת פרטנר, אמר הערב (שבת) בראיון לערוץ 2 כי דבריו של מנכ"ל אורנג' העולמית, סטפן רישאר, לפיהן צעדי החברה נובעים אך ורק משיקולים עסקיים ולא ממניעים פוליטיים הם "שקר, חד וחלק". רישאר אמר השבוע כי היה מוכן לוותר על הקשר עם פרטנר, ובהמשך חזר בו מהדברים.

 

 

 

לדברי  סבן, "אנחנו נשקול את כל האפשרויות שעומדות לרשותנו, ודבר אחד בטוח – זה עוד לא נגמר. זאת רק ההתחלה, וכל חברה שתחליט להחרים עסקים בישראל, תבחן את המקרה הזה, וכשאנחנו נסיים עם העניין הזה, הן יחשבו פעמיים אם הן רוצות לקרוא תיגר על ישראל, או לא".

 

 

 צילום: Paul Morigi

 

יום לאחר דבריו של רישאר, חברת אורנג' העולמית הודיעה כי היא פועלת לסיום ההתקשרות עם פרטנר בישראל. דברי החברה עוררו סערה גדולה ותגובות נזעמות, וסבן עצמו אישר כי פרטנר שוקלת נקיטת אמצעים משפטיים נגדה.

 

 

 

אתמול התייחס רישאר למחאה נגדו והדף את הטענה שהחברה בניהולו פועלת מטעמים של חרם: "אנחנו חברים של ישראל, אין לזה שום קשר לישראל, אנו אוהבים את ישראל". היום אמר לסוכנות החדשות הצרפתית AFP כי הוא מתחרט "מעומק הלב" על השערוריה שקמה סביב יחסיה של חברת הטלקום הצרפתית עם ישראל. לדבריו, קבוצת אורנג' "נמצאת בישראל כדי להישאר בה". רישאר הוסיף והכחיש כי דבריו שהחברה רוצה לסיים את חוזה הרישוי עם פרטנר "בהקדם האפשרי מבחינה חוזית" מצביעים על כך שאורנג' מעוניינת לצאת לגמרי מישראל.

 

מחברת פרטנר נמסר היום בתגובה כי "הצהרותיו האחרונות של רישאר הן לא יותר מאשר מסך עשן אשר מטרתו להטות את דעת הקהל בישראל ובעולם. אמירותיו הפוגעניות, התנצלויותיו וניסוחיו המעורפלים והמתחמקים ממשיכים לגרום נזק עצום למותג אורנג' בישראל ופוגעים באזרחי המדינה".

 

מפרטנר ביקשו להדגיש כי "לא התקבלה אלינו כל פניה רשמית עד היום. אנחנו דורשים דו-שיח ישיר עם רישאר אשר עד היום מתחמק מהידברות ישירה עם החברה - התנהלות התמוהה בעיננו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x