שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

בנק מזרחי טפחות יחל להנפיק כרטיסי אשראי של לאומי קארד

ההסכם עם לאומי מתווסף להסכמי הבנק עם חברות כרטיסי האשראי ויזה כאל וישראכרט; בלאומי קארד מאמינים כי ההסכם יביא לגידול של עשרות אלפים בהנפקת כרטיסיה

תומר ורון 10:5308.03.15

בנק מזרחי טפחות בניהולו של אלדד פרשר חתם במהלך סוף השבוע האחרון על הסכם עם חברת כרטיסי האשראי לאומי קארד מקבוצת לאומי כך שיהפוך להיות מנפיק של כרטיסיה.

 

 

מזרחי טפחות הוא הבנק היחידי מבין חמשת הבנקים הגדולים שאינו מחזיק בחברת כרטיסי אשראי. עד היום היה חתום הבנק על הסכמים עם חברת ויזה כאל וישראכרט ושיווק את כרטיסיהם. בכך למעשה הפך מזרחי טפחות לבנק המציע כרטיסי האשראי של שלוש החברות.

 

עבור לאומי קארד בניהולו של חגי הלר מדובר בהסכם הראשון שמאפשר את שיווק כרטיס האשראי של החברה גם מחוץ לקבוצת לאומי. כעת צופים בלאומי קארד כי ההסכם יביא לגידול של עשרות אלפים בהנפקת כרטיסיה.

 

כרטיס אשראי של לאומי קארד כרטיס אשראי של לאומי קארד

 

"ההסכם החדש מהווה בשורה חשובה לבנק וללקוחותיו. מבחינת הבנק המשמעות היא שנהיה היחידים לשווק את כל מגוון כרטיסי האשראי הבנקאיים, כך ש'מדף המוצרים' שלנו בתחום כרטיסי האשראי יהיה המלא והמגוון ביותר", ציין מנכל מזרחי טפחות. אלדד פרשר והמשיך: "מנקודת המבט של הלקוחות זה אומר שכל לקוח שלנו יוכל לבחור את הכרטיס שמציע את חבילת ההטבות שמתאימה לו באופן מיטבי, כאשר בנוסף הוא ייהנה מהטבות ייחודיות כחבר מועדון הלקוחות של מזרחי-טפחות".

 

חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד. לא שולל שיתופי פעולה עם בנקים נוספים חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד. לא שולל שיתופי פעולה עם בנקים נוספים צילום: רפי דלויה

 

חגי הלר, מנכ"ל לאומי קארד, אמר כי: "לאחר 15 שנים בהן ביססנו את מקומנו בענף על ידי התמקדות בשיווק כרטיסים בנקאיים ללקוחות הקבוצה והתחזקות גוברת בתחום הכרטיסים החוץ בנקאיים, הוספנו היום צלע שלישית ואסטרטגית באמצעות שיתוף הפעולה עם מזרחי טפחות", הלר הוסיף כי יתכן ויווצרו בעתיד יצירת שיתופי פעולה עם בנקים נוספים.

 

את לאומי קארד ייצגו עו"ד אוהד מימון ומיכל לב ממשרד תדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות'.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x