$
משפט

פרסום ראשון

חרף המגעים: בוטל המיזוג בין משרדי עוה"ד גרוס חודק וליפא מאיר

בדצמבר האחרון פורסם כי בין שני המשרדים הגדולים מתנהל מו"מ למיזוג, שהיה ממקם את הפירמה החדשה בין 4 הגדולות ומונה משרד של כ-215 עורכי דין. המשרדים: "בשלב זה המגעים לא נמשכים"

זוהר שחר לוי 17:0009.04.14

המיזוג בין שתי הפירמות הגדולות - גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות' לבין ליפא מאיר ושות' - בוטל, כך נודע ל"כלכליסט".

במשרד גרוס ובמשרד ליפא מאיר אמרו היום (ד') כי "בין המשרדים היו מגעים ראשונים כפי שהיו לכל אחד מהם בעבר. בשלב זה המגעים אינם נמשכים".

בחודש דצמבר האחרון נודע כי שני המשרדים הגדולים מתנהל משא ומתן למיזוג. מיזוג זה, אם היה יוצא לפועל, היה ממקם את הפירמה החדשה בין 4 הגדולות ומונה משרד של כ-215 עוה"ד. בהמשך התברר כי שני המשרדים אף מנהלים מגעים מול קבוצת סופרין לרכישת שמונה קומות משרדים ב-78 מיליון שקל, במגלים שיוקמו ברחוב מנחם בגין בתל אביב.

 

מימין: עו"ד יוסי גרוס ועו"ד ליפא מאיר מימין: עו"ד יוסי גרוס ועו"ד ליפא מאיר צילום: בועז אופנהיים, עמית שעל

 

משרד ליפא מאיר מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, ובהם רכישה ומכירה של חברות וייעוץ להן, תביעות אזרחיות, מווארון לבן ופירוקים. משרד גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות' (GHK) הוקם בשנת 1979 על ידי פרופ' יוסי גרוס, ומתמחה בתחומי ניירות ערך, תאגידים, טכנולוגיה ופיננסים ובפעילות בין לאומית. לאחרונה עזב גרוס את המשרד והוא משמש על תקן יועץ. בשנה שעברה מיזג המשרד לתוכו את משרד הבוטיק בתחום דיני עבודה בראשות עו"ד יעל דולב.

 

אחד מניסיונות המיזוג של משרד גרוס שנכשל במהרה היה המיזוג עם משרד ברקמן, וקסלר, בלום ושות'. כעת נראה כי גם המשא ומתן עם משרד ליפא מאיר לא צלח והמגעים בין הצדדים הופסקו. ואולם, למשרד היה בעבר מיזוג מוצלח, שממשיך עד היום, עם משרד קלינהנדלר הלוי. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x