סגור

בלעדי לכלכליסט
מנכ"לית פפר, מיכל קיסוס־הרצוג, תיאלץ לפרוש מתפקידה

לכלכליסט נודע כי היחסים בין קיסוס־הרצוג לבין מנכ"ל הבנק חנן פרידמן עלו על שרטון, בעקבות ההערכות שהיא מועמדת מובילה לתפקיד מנכ"ל ישראכרט


מיכל קיסוס־הרצוג, מנכ"לית פפר, הבנק הדיגיטלי של בנק לאומי, צפויה לפרוש מהבנק. לכלכליסט נודע כי היחסים בין קיסוס־הרצוג לבין מנכ"ל הבנק חנן פרידמן עלו על שרטון, בעקבות ההערכות שקיסוס־הרצוג היא מועמדת מובילה לתפקיד מנכ"ל ישראכרט.
לפני כשלושה שבועות הודיע מנכ"ל ישראכרט רון וקסלר על כוונתו לפרוש. אף שעדיין לא הופיעה בפני ועדת האיתור של ישראכרט, קיסוס־הרצוג נחשבת מועמדת מובילה להחליפו. היא זוכה להערכה רבה מצד יו"ר ישראכרט תמר יסעור, עמה עבדה בעבר בלאומי.
1 צפייה בגלריה
מיכל קיסוס הרצוג
מיכל קיסוס הרצוג
מיכל קיסוס-הרצוג
(צילום: אולפן כלכליסט)
לכלכליסט נודע כי פרידמן ביקש מקיסוס־הרצוג להתחייב להישאר בתפקידה בפפר שנה נוספת לפחות, כדי למנוע אפשרות שתעבור לישראכרט, אך היא לא נעתרה. בשל כך החליט פרידמן לזמן את קיסוס־הרצוג לשימוע לפני פיטורים שאמור היה להתקיים אתמול. השימוע נדחה בסופו של דבר מסיבות אישיות, וצפוי להתקיים מחר.
כך או כך, נראה שהיחסים בינה ובין המנכ"ל אינם ניתנים עוד לתיקון והיא תיפרד בקרוב מהבנק. קיסוס־הרצוג מונתה למנכ"לית פפר לפני כשנתיים וחצי. קודם היתה בין היתר ראש מטה ואסטרטגיה בחטיבה הבנקאית של לאומי וראש אגף פיתוח עסקי. לאומי וקיסוס־הרצוג לא מסרו תגובה.