$
הייטק והון סיכון

חברת אינפינידט ממנה את פיל באלינג'ר למנכ"ל

לאחר פרישתו של המייסד משה ינאי מהתפקיד, החברה המתמחה בפתרונות אחסון נתונים לארגונים מצרפת את באלינג'ר לתפקיד מנכ"ל החברה לאחר 30 שנות ניסיון בעולמות אחסון הנתונים ואת אלון רוזנשיין לסמנכ"ל הכספים לאחר יותר מ-20 שנות ניסיון בעולמות הפיננסים

מאיר אורבך 14:5806.01.21
חברת אינפינידט (Infinidat), המתמחה בפתרונות אחסון נתונים לארגונים, מודיעה היום (ד') על מינויו של פיל באלינג'ר (Phil Bullinger) לתפקיד מנכ"ל החברה. פיל מצטרף לאינפינידט עם ניסיון של יותר מ-30 שנים בעולמות אחסון הנתונים ושימש עד לאחרונה כסמנכ"ל בכיר וכמנהל מרכז הנתונים של Western Digital. פיל ינהל את החברה מארצות הברית.

 

אינפינידט הוקמה ב-2011 על ידי משה ינאי, שכבר פרש מתפקידי ניהול בחברה ומשמש בתפקיד Chief technical evangelist במסגרתו מוביל את פיתוח המוצרים העתידיים ולוקח חלק בקשר עם לקוחות אסטרטגיים והמדיה הטכנית. החברה וגייסה עד היום מעל ל-350 מיליון דולר. כזכור ב-2020 תבעו עובדים לשעבר את החברה ואת מייסדה בטענה שהם דיללו את אחזוקתיהם בחברה בעקבות גיוסי הון שהחברה עשתה. כיום החברה מעסיקה פחות מ-400 איש, מתוכם 250 בישראל. בעבר דיווחה החברה ששוויה עומד על כ-1.6 מיליארד דולר.

 

פיל באלינג'ר, מנכ"ל אינפינידט הנכנס פיל באלינג'ר, מנכ"ל אינפינידט הנכנס

 

עם ההכרזה על מינוי המנכ"ל החדש, מודיעה אינפינידט על מינויו של אלון רוזנשיין לסמנכ"ל הכספים של החברה. אלון יצטרף לאינפינידט עם יותר מ-20 שנות ניסיון תעסוקתי בעולמות הפיננסים – עד לאחרונה שימש כסמנכ"ל הכספים והתפעול של Clarizen, המספקת פתרונות ניהול לתהליכי עבודה.

 

מהחברה נמסר שהיא צמחה בהכנסותיה בעקביות בין רבעון לרבעון במהלך 2020 והניבה רווחים לאורך השנה האחרונה. נתון זה מעט סותר את טענות עובדי החברה שפוטרו במהלך השנה האחרונה ולהם נאמר שהחברה לא במצב טוב ולכן פיטרה כמה עשרות עובדים לצד הוצאה לחל"ת של כ-100 עובדים במרץ האחרון.

 

פיל באלינג'ר, מנכ"ל אינפינידט הנכנס מסר: "אני נרגש להצטרף לצוות המוביל של אינפינידט בעיצומה של תקופה משמעותית בפעילות העסקית של החברה ומתחייב להמשיך ולפתח את יכולות המוצר ואת אסטרטגיית ה-go-to-market שלנו".

 

בעז חלמיש, יו"ר דירקטוריון אינפינידט מסר: "פיל ואלון מצטרפים לחברה עם רזומה מרשים של מקצוענות ומצוינות. אנחנו סמוכים ובטוחים שההנהלה החדשה תוביל את האסטרטגיה ארוכת-הטווח של אינפינידט קדימה ותביא את החזון הגלובלי שלנו לכדי מימוש – תוך עבודה צמודה עם צוותי הפיתוח, המוצר והתפעול שפועלים בישראל".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x