$
הייטק והון סיכון

בילד סקיוריטי גייסה 6 מיליון דולר ממנכ"ל CrowdStrike

חברת הסייבר הישראלית פיתחה פלטפורמה לניהול הרשאות באפליקציות ומוצרים שמפתחים לארגונים. ג'ורג' קורץ שהשתתף בגיוס הינו מייסד CrowdStrike שנחשבת לאחת מחברות הסייבר הנחשבות והמובילות בארה"ב

מאיר אורבך 16:0318.11.20
חברת הסייבר הישראלית בילד סקיוריטי (Build.Security), גייסה בסבב סיד של 6 מיליון דולר בהובלת קרן ההון סיכון YL Ventures ובהשתתפות ג'ורג' קורץ, מנכ"ל ומייסד חברת הסייבר CrowdStrike הנחשבת כיום לאחת מחברות הסייבר המובילות בארה"ב.

 

עוד השתתפו בסבב מומחי סייבר מובילים: מייקל סאטון, לשעבר סמנכ"ל אבטחת מידע בחברת ZScaler; סוניל יו, לשעבר מדען אבטחה ראשי ב-Bank of America; דן אמיגה, סמנכ"ל טכנולוגיה ומייסד שותף בחברת Fireglass (שנרכשה על ידי Symantec); אייל גרונר, מנכ"ל ומייסד שותף ב-Cynet וערן ברק, מנכ"ל ומייסד שותף בחברת Hexadite (שנרכשה על ידי Microsoft). סמנכ"ל המוצר של חברת CrowdStrike, אמול קולקרני, הצטרף לדירקטוריון של בילד סקיוריטי.

 

מייסדי בילד סקיוריטי: עמית קנפר ודקל בראונשטיין מייסדי בילד סקיוריטי: עמית קנפר ודקל בראונשטיין

 

בילד סקיוריטי הוקמה השנה (2020) על-ידי עמית קנפר (מנכ"ל) ודקל בראונשטיין (סמנכ"ל טכנולוגיה), ופיתחה פלטפורמה לניהול הרשאות באפליקציות ומוצרים שמפתחים לארגונים. החברה מעסיקה 14 עובדים בישראל.

 

בעידן הנוכחי שבו ארגונים מתבססים יותר ויותר על תוכנה, מפתחים לוקחים תפקיד מרכזי ומשמעותי יותר בהצלחתם. הם אחראים לפיתוח את ה-IP של הארגון (קוד) ויש להם נגישות לדאטה ולנתונים הרגישים ביותר הנמצאים ברשות הארגון. גם האחריות לאבטחת הקוד עוברת למפתחים הנדרשים לשלב אמצעי סקיוריטי מהותיים כבר בשלב הפיתוח.

 

 

סייבר סייבר צילום: Depositphotos

 

בין האמצעים המרכזיים ניתן למצוא אמצעי הזדהות והרשאות. תחום ניהול ההרשאות הוא אחד התחומים המורכבים והמאתגרים ביותר כיום, בעיקר משום שאין בשוק פתרונות המותאמים לארגונים גדולים, במיוחד לנוכח המעבר המואץ לטכנולוגיות ענן. כתוצאה מכך, מפתחים נדרשים לבנות בעצמם מודלים מסובכים של הרשאות ולהתמודד עם מימדים רבים של זהויות, שירותים והקשרים. משימה זו לוקחת זמן רב לפיתוח ומועדת לטעויות רבות – ולכן היא גם מגדילה באופן משמעותי את הסיכון לפיתוח תוכנות שאינן מאובטחות מספיק, ומשאירה את הארגונים חשופים לתקיפות.

 

"המטרה שלנו הייתה לנטרל את המורכבות הקיימת כיום בתהליך ניהול הרשאות בארגונים, הנובעת מהשוני העמוק בין אפליקציות והצרכים המשתנים של הארגונים", אומר קנפר, "אנו עוזרים למפתחים לייצר מודלים של הרשאות באמצעות פלטפורמה גמישה וקלה לתפעול, כמו גם פרויקטים של קוד פתוח המשלבים את חוכמת קהילת המפתחים. אנחנו מעניקים למפתחים את כל הכלים שהם צריכים כדי לייצר ולאכוף מדיניות הרשאות בקנה מידה גדול ובאופן מיידי".

  

ג'ורג' קורץ, מנכ"ל ומייסד שותף בחברת CrowdStrike אשר השקיע בחברה, ציין כי "הגישה החדשנית של בילד סקיוריטי מאפשרת למפתחים להתמקד בפיתוח אפליקציות במהירות מדהימה, מבלי שיישום מודלי הרשאות מסובכים יעכב את הפיתוח."

 

"בילד סקיוריטי מביאה בשורה מדהימה לקהילת המפתחים – היא הפכה את תחום ההרשאות לפשוט", אמר ג'ון ברנן, שותף ב-YL Ventures וחבר דירקטוריון בבילד סקיוריטי. "התרשמנו מאד מגישת הplug-and-play הייחודית שפיתחו עמית ודקל, כמו גם מהתצוגה המקיפה שהפלטפורמה שלהם מציעה. הגישה הייחודית והחדשנית שלהם תאפשר למפתחים ולארגונים לבנות תוכנות מאובטחות יותר במהירות ובקנה מידה גדול."
בטל שלח
    לכל התגובות
    x