$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר אנבאונד טק גייסה 20 מיליון דולר

החברה עוסקת בניהול והגנה על מפתחות הצפנה ומספקת תשתית קריפטוגרפית מתקדמת לתאגידים ומוסדות פיננסיים ברחבי העולם להגן על המידע והנכסים הדיגיטליים שלהם. החברה מעסיקה 51 עובדים מתוכם 40 במרכז הפיתוח של החברה בפתח תקווה

מאיר אורבך 16:2417.11.20
חברת הסייבר אנבאונד טק (Unbound Tech), העוסקת בניהול והגנה על מפתחות הצפנה, גייסה 20 מיליון דולר בסבב B. סבב הגיוס הנוכחי של החברה, בגובה 20 מיליון דולר, ממשיך את אסטרטגית הצמיחה של החברה והובלת קרן Evolution Equity Partners, המצטרפת לרשימת משקיעים הקיימת Innovation Endeavors, Goldman Sachs, Citi ו- BlueRed Partners. 

 

אנבאונד טק הוקמה בשנת 2015 על ידי שני חוקרים אקדמאים בינלאומים, פרופסור יהודה לינדל שעומד היום בראש החברה כמנכ"ל ופרופסור נייג'ל סמארט, אליהם הצטרף גיא פאר שעומד בראש צוות המחקר והפיתוח. השלושה נחשבים למובילים בתחום של מפתחות הצפנה. החברה מעסיקה 51 עובדים מתוכם 40 במרכז הפיתוח של החברה בפתח תקווה.

 

פרופ יהודה לינדל. מייסד ומנכ"ל אנבאונד פרופ יהודה לינדל. מייסד ומנכ"ל אנבאונד צילום: אריאל ואן סטרטן

 

בהמשך לגיוס, אנבאונד תתמקד בהגדלת עסקיה עם ארגונים גלובאליים ובנקים מובילים בעולם. סבב גיוס זה מביא את סכום המימון הכולל שגויס על ידי Unbound ל-40 מיליון דולר, ומאפשר לחברה להגדיל את מספר העובדים שלה בשליש עד סוף הרבעון הראשון של שנת 2021, ולהרחיב את הפעילות הבינלאומית.

 

ג'יי. אר. סמית' מ-Evolution, שיצטרף לדירקטריון החברה מסר: " אנו שמחים לעזור לאנבאונד טק להמשיך לצמוח ברחבי העולם. היום יותר מאי פעם, חל ביקוש לפתרונות אבטחה נוחים לשימוש וקלים לניהול ואנבאונד טק בהחלט בעלי היכולת להפוך למובילים עולמיים בתחומם".

 

אבטחת מידע, פרטיות, אימות הזהות ובניית אמון בארגון מבוססים כולם על מפתחות הצפנה. פלטפורמת ניהול המפתחות הקריפטוגרפיים מספקת תשתית קריפטוגרפית מתקדמת אשר מאפשרת לתאגידים ומוסדות פיננסיים ברחבי העולם להגן על המידע והנכסים הדיגיטליים שלהם. הודות לטכנולוגיה של חישוב מרובה משתתפים – Multi-party Computation, אנבאונד טק מספקת הגנה מקסימלית לארגון על ידי כך שהמפתחות הקריפטוגרפים לא נחשפים בשום שלב. הפתרון מתאים לכל סביבה - ענן ציבורי או פרטי, או כל סביבה מקומית או ווירטואלית אחרת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x