$
הייטק והון סיכון

חברת ControlUp הישראלית גייסה 27 מיליון דולר

החברה מפתחת פלטפורמה לניהול מרחוק של מערכי מחשוב בארגונים גדולים. הגיוס ישמש את החברה בהרחבת יכולות הפלטפורמה והנוכחות בשוק. כולל גיוס הנוכחי גייסה החברה עד כה כ-40 מיליון דולר

מאיר אורבך 15:5418.11.20

חברת הסטארט-אפ הישראלית קונטרולאפ הישראלית (ControlUp) גייסה 27 מיליון דולר בסבב C, בהובלת הקרנות JVP ו- K1 Investment Management. סבב הגיוס הנוכחי מביא את סך גיוסי החברה לכ-40 מיליון דולר כאשר JVP היא המשקיעה הגדולה ביותר בחברה.

 

החברה מפתחת פלטפורמה לניהול מרחוק של מערכי מחשוב קצה בארגונים גדולים עם עשרות עד מאות אלפי משתמשי מחשב. הגיוס ישמש את החברה בהרחבת יכולות הפלטפורמה והנוכחות בשוק תוך התמקדות בייעול חווית המשתמש מול הביקושים הגדולים לפתרונות לעבודה מהבית.

 

קונטרולאפ הוקמה בשנת 2011 על ידי אסף גנות ויוני אביטל, ותומכת כיום ביותר מ-1,200 ארגונים כולל: אמריקן אקספרס, Sprint, ורייזון, T-Mobile יחד עם עוד 50 הנמנות ברשימת חברות ה- Fortune 100. החברה מעסיקה 180 עובדים מתוכם 124 בישראל.

 

הצורך בשינוי דרמטי של מערך המחשוב בחברות רבות ברחבי העולם, כחלק מהמעבר לעבודה מהבית, הפך את הפתרון של קונטרולאפ לחיוני ביותר עבור הלקוחות הקיימים והחדשים. בשנתיים האחרונות חוותה החברה צמיחה של מעל 300%. לצד זאת גידול מהיר של מעל ל-50% במספר עובדי החברה במהלך 2020.

 

מייסדי ControlUp , יוני אביטל ואסף גנות מייסדי ControlUp , יוני אביטל ואסף גנות צילום: David Garb

 

"המגזר העסקי עבר טלטלות בשנה האחרונה. מארגונים פיננסים דרך מוסדות בריאות, חינוך וממשל, המטרה המשותפת בכל הארגונים הייתה לשמור על שגרת העבודה", אומר אסף גנות, מייסד ומנכ"ל החברה. "קונטרולאפ פועלת עבור ארגונים ברחבי העולם בהם חברות ענק המחוייבות בתחזוקה יעילה של מערכות המחשוב הגדולות והמורכבות ביותר. אנו מספקים את המשאבים והמומחיות הנדרשים כדי להתנהל עם אתגרי ניהול ה-IT בהתאם לתקופה הנוכחית ומחויבים לספק את פתרונות בכדי להבטיח שחברות יוכלו להמשיך לעבוד ולהגיע ליעדיהם העסקיים, ללא קשר לסביבת העבודה המשתנה לאורך הזמן".

 

"קונטרולאפ מובילה את הדור הבא של אוטומציית הביצועים של מערכות המידע, המבוזרות בין המשרד לבין נקודות הקצה, שלעיתים נמצאות בבית או במקומות שונים, ונותנת תמונה מלאה לארגון על ביצועי הרשת שלו" , אומר אראל מרגלית מייסד ויו"ר JVP, "באמצעות בינה מלאכותית החברה מאפשרת לרשת ללמוד את הביצועים הטובים ביותר ברשתות מקבילות ולשפר ביצועים בזמן אמת. אנחנו גאים בשותפות שלנו עם אסף גנות ויוני אביטל, יזמים שבנו חברה משמעותית, הביאו את המצוינות הישראלית לקדמת הבמה העולמית ובנו חברה גלובלית מובילה".

 

באמצעות קונטרולאפ יכולים ארגונים לאתר בזמן אמת תקלות או ביצועים ברמה נמוכה וגם לפתור את התקלות מתוך מגוון פתרונות מוכנים מראש, מאותה המערכת. כך קל יותר לתמוך במשתמשי הקצה, לזהות בעיות ועומסים הנוצרים על גבי התשתית ולמצוא את מקור הבעיה במהירות על מנת לספק לה מענה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x