$
אפליקציות

גנרלים בקליק: נחשפה גרסת מובייל ל-Command & Conquer

חברת EA הציגה גרסה חדשה לסדרת משחקי האסטרטגיה הוותיקה, במסגרתה יוכלו גיימרים לבנות בסיסים ויחידות לוחמות ולנצח זה את זה על מסך הסמארטפון. המשחק הושק בגרסה ראשונית, שזמינה להורדה בחינם

יואב סטולר 19:2110.06.18
משחק האסטרטגיה המיתולוגי Command & Conquer חוזר בגרסת המובייל. אחרי כשש שנים של שתיקה, חברת EA הודיעה שתשיק בהמשך השנה את החידוש למשחק הפופולרי בגרסה מותאמת למסך הקטן, כשדומה קצת לקלאש רויאל ומוציאה את אלמנט הגודל של המפות האהובות.

 

 

הכותר החדש נקרא Command & Conquer: Rivals, והוא יתבסס על קרבות קצרים יותר, ללא בניית בסיסים מורכבת ואסטרטגיה עשירה. בסיס האם ישמש כבית מלאכה לבניים יחידות לוחמות, כלי רכב, כלי איסוף משאבים ועוד.

 

 

 

 

 

בדומה לגרסאות ה-PC הוותיקות, ניתן יהיה לשלוט בכל יחידה עצמאית ולשלוח אותה לפשיטות ומארבים. המשחק יתבסס על לחימה בין גולשים, ויכלול נשק-על בדמות פצצות אטום - כזה שיכול בבת אחת לגרום נזק עצום לצבא היריב ולבסיסו.

 

Command & Conquer: Rivals יהיה זמין בחינם לטלפונים החכמים מבוססי אנדרואיד ו-IOS . מודל ההכנסות מהמשחק יתבסס על הרכישות בתוך המשחק שיעניקו יתרון ושיפור של חווית המשתמש עבור השחקנים המשלמים. EA מזמינה את ציבור השחקנים להתנסות בגרסה ראשונית של המשחק, למכשירי אנדרואיד ו-iOS, שתהיה זמינה להורדה בחודשים הקרובים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x