• תפריט
הייטק והון סיכון

הסטארט-אפ Epsagon מגייס יותר מ-4 מיליון דולר

Epsagon, שנוסדה ב-2017 על ידי יוצאי היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין, מגייסת את הסכום על מנת לספק ניתוח ביצועים לפלטפורמות ענן

מאיר אורבך 19:0607.03.18

חברת הסטארט אפ הישראלית Epsagon, המספקת ניתוח ביצועים קצה לקצה עבור אפליקציות Serverless בענן, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס בגובה 4.1 מיליון דולר, בהובלת Lightspeed Venture Partners, StageOne Ventures, ואריאל מייסלוס. הגיוס ישמש לפיתוח המוצר וכן לחיזוק מחלקות השיווק והמכירות.

 

Epsagon, שנוסדה בשנת 2017 על ידי יוצאי היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין, פיתחה פלטפורמת ניטור ביצועים עבור ארכיטקטורות Serverless, שבמרכזה AI אשר מתריע ומזהה בעיות ביצועים וצווארי בקבוק עוד לפני שהם עתידים להתרחש, ומאפשרת לכל חברה - מסטארטאפ ועד לתאגיד - למנוע תקלות על ידי זיהוי מראש וסימון בעיות פוטנציאליות.

 

אריאל מייסלוס אריאל מייסלוס

 

טכנולוגיית ה-AI של Epsagon מסוגלת להבין במהרה היכן נמצאות נקודות בעייתיות על ידי מתן שקיפות מלאה לתוך הארכיטקטורה ומאפשרת להבין את ההקשר בין אירועים - וכך מספקת לצוותי ה-DevOps והפיתוח יכולת לפתור בעיות במהירות וביעילות, ואף לשפר את הביצועים של אפליקציה קיימת.

 

"שם המשחק היום בארכיטקטורות Serverless הוא היכולת להבין מה קורה בתוך המערכת בצורה שלא רק מאפשרת לתקן בעיות, אלא גם להבין איפה, איך, ומה הבעיות האלו יהיו", אמר ניצן שפירא, מנכ"ל ומייסד-שותף ב-Epsagon. "פיתחנו פתרון ייעודי העונה על הצורך הייחודי שארכיטקטורות Serverless דורשות - והמשוב שאנו מקבלים מלקוחות הפיילוט שלנו מראה שאנו פותרים אתגר משמעותי עבורם".

  

"ארכיטקטורת Serverless תתהווה כפלטפורמה דומיננטית בשנים הקרובות ו- Epsagon מטפלת באתגר מרכזי העומד בפני חברות המאמצות עבודה ב-Serverless", אמר יוני חפץ מ- Lightspeed Venture Partners. "מהפגישה הראשונה עם המייסדים, צוות Epsagon התעלה על ציפיותינו ואנו שמחים מאוד לעבוד ביחד".

 

"המספר ההולך וגדל של חברות שעוברות לארכיטקטורה Serverless, יחד עם הגידול המקביל בתשתיות, הפכה את ניהול המערכות למתיש ומאתגר מאוד," אמר יואב סאמט מקרן stageone

בטל שלח
    לכל התגובות
    x